Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A hangyák honnan jönnek?...

A hangyák honnan jönnek? Folyamatosan jönnek be kintről, vagy benn van valami búvóhelyük?

Figyelt kérdés
Rengetegen vannak a konyhában, és nagyon bosszantóak, hogy állandóan ott mászkálnak az asztalon, amikor eszek! Na meg az, hogy egy pohár szörpöt se lehet 1 percre se otthagyni, mert tömegestől mennek bele a pohárba, aztán önthetem/moshatom ki, meg még számtalan dologgal bosszantanak! Már rengeteget agyon nyomtam, meg belemostam rengeteget a lefolyóba is, de még mindig jönnek ezerrel. Honnan a fenéből teremnek ott? Lehetséges, hogyha mindig megölöm őket, egyszer csak elfogynak? Vagy folymatosan jön be a házba az újabb kolónia? Honnan jönnek ezek, és hogyan lehetne kiirtani őket, legalább a konyhából (mert néha máshol is látom őket a házban)? Tényleg nagyon bosszantanak, volt, hogy nem is tudtam miattuk az asztalnál enni, annyian voltak, és hiába söpörtem le őket, jöttek folymatosan!

2022. jún. 29. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Le kell őket foglalni.Tedd be nekik A hangya vagy A hangya és a darázs című filmeket,vagy a Z,a hangya című mesét és mondd nekik hogy üljenek le szépen és nézzék.Addig te nyugodtan tudod tenni a dolgodat.Ha pedig lejárt a film,akkor elindítod nekik újra,vagy beraksz bármilyen filmet amik hangyákról szólnak,mondjuk a Marabuntát,és így tovább-és így tovább.
2022. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Vagy az Atomanti-t,azért tuti odáig lesznek.
2022. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Vannak hangyaírtók, elektolromosak is, olvass utána a neten és szerezz be párat.
2022. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
De most tényleg: mit lehet kezdeni velük? 😅 Soha az életben nem volt bajom a hangyákkal és most mindenhol őket látom már. Múltkor egy hajszál volt a lábamon de azt hittem hangya, rásóztam egy nagyot. Már tiszta paranoiában élek 😂
2022. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Legjobb módszer a hangyaírtó por. A járataikat, előfordulási helyeket beszórod. Ebbe belegyalogolnak és becipelik a mérget a rejtekhelyükre. Ott annyi lesz a többi hangyának is.

Nálam bevált min. egy-két hétre biztos eltűnik mind. Sajnos egy idő után újra kezdődik minden.....

Hátránya, hogy asztalon és olyan helyeken amivel érintkezik a bőröd nem alkalmazható.

2022. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Bio módszer. Sütőport keverj össze porcukorral.

A cukornak nem tud ellenállni a sütőpor pedig a puffasztó hatása miatt kinyiffantja a kis betolakodókat.

Hátránya, hogy a bolyban nem biztos, hogy végzetes kárt okoz.

2022. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%
15-össel nem értek egyet. A vegyszer az emberre is káros. Ha végigtrappol a hangyairtó poron utána meg tapicskol a kenyeredbe akkor neked is lehet bajod tőle.
2022. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

16-os módszerét nem ismertem.


Én szegfűszeg, fahéj kombó. És ami nagyon hatékony a teaolaj oldva vízbe szobák padlóján.


A konyhába meg szegfűszeg és fahéj ami bevált.


Az ecetes vizes lemosás is hatékony volt bizonyos helyeken.

2022. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

* Én szegfűszeg ,fahéj kombót használtam.

És ami nagyon hatékony a teafaolaj oldva vízbe szobák padlóján.

2022. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
az aszály/forróság miatt jönnek, de ha morzsát hagysz a szobádban vagy valahol máshol, azonnal ott lesz egy hangya
2022. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!