Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Gyúlolom, iszonyodok,...

SOS! Gyúlolom, iszonyodok, undorodom ezektol, es a folyamatos takaritas, rovarirtok ellenere naponta van poloska a szobamba. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Mar tudorakot kapok a rovarirtotol es csak jonnek jonnek ezek az undormanyok.Segito jó tanacsot kerek!

Most epp szodabikarbona-ecet-langyos viz van soron. Van szunyoghalom, de sajnos vacak. Epp akkora a rés, h bejon.Rettegek



2018. szept. 22. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

A szappanos víz többet ér (2%-os kenőszappanos oldat)

Kenőszappant a festékboltban tudsz venni

Sajnos tuti megoldás nincsen. Ma tapostam össze belőlük pár százat. Tegnap hasonló mennyiség kapott szappanos fürdetést...

2018. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Csináld meg a szúnyog hálót és nem mennek be.
2018. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Vegyél öntapadós szúnyoghálót, vagy ragassz egy papírt oda celuxszal, ahol lyukas.


Illoolajat érdemes párologtatni az ablak előtt, a citromfüves a tuti.


Nálam nincs szúnyogháló, rengeteg a poloska kint, úgy oldottam meg, hogy nem nyitom ki az ablakot, a levegő a szúnyoghálós ablakból a szemben lévő szobából jön.


Én nem utálom, hanem inkább félek tőlük, ahogy este repülnek vagy váratlan helyen felbukkannak.

2018. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Először is óvodás dolog "rettegni" ilyen ártalmatlan apró élőlényektől...


Másodszor csak a fent említett szúnyoghálós módszer válik be, más nem!

Több millió vagy milliárd darab él belőlük csak a hazánkban! Szerinted majd Te egyedül kiirtod őket? :D

2018. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!