Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen bogár? Miért van...

Ez milyen bogár? Miért van tele a szobám ezzel a bogárral?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi.1-2 mm, illetve ha szétnyomom, akkor jellegzetes szaga van. Nekem valamiért a termál vízre hasonlít a szaga. A földön,falon és a plafonon is megtalálható. Hiába porszívózom fel állandóan megjelenik. Hogy lehet kiírtani? Képet csatolok lentebb.

2022. júl. 1. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem gyapjúbogárnak tűnik.
2022. júl. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálam is vannak, de nem inváziószerűen. A falon mászkál, bár én soha nem éreztem szagát. Úgy félévente látok egyet.
2022. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nálam egyre többen vannak. Hiába porszívózom fel a szobát teljesen. Valami ötlet, hogy lehetne kiírtani őket?
2022. júl. 1. 11:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Melegebb teruleten vagy vagy huvosebben?Levendula vagy egyeb amit altalaban bogarak utalnak probaltal?
2022. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Padlástéren vagyok, ahol nagyon meleg van. Levendulát és semmilyen hasonló dolgot nem próbáltam, de akkor ezt kipróbálom.
2022. júl. 1. 17:46
 16/17 anonim válasza:
Szőnyeg bogárnak hívják. Nálunk a lakásban is találok néha, de nem tudom hogy honnan jönnek.
2022. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 2. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!