Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Madárpók tartásról kérdések?...

Madárpók tartásról kérdések? Lent.

Figyelt kérdés

Üdv! Szeretnék madárpókot tartani és több erről szóló videót is megnéztem már YouTube-on, viszont néhány kérdésemre nem kaptam még választ. Mivel kezdő vagyok, így egy brachypelma albopilosum-ot szeretnék majd tartani.


1. Alszanak téli álmot? Kell őket teleltetni? Ha igen, akkor hogyan?


2. A terkó alja, a föld miből áll? Hozok be a kertből megfelelő mennyiségű földet és kész? Keverni kell valamivel (pl. virágfölddel)? Vagy magát a földet külön venni kell?


3. Ha vedlett, a levedlett bőrt kidobhatom? Vagy megeszi a pók?


4. Csoki csótánnyal etetném. Kell a csótányt valamibe forgatni, mint a hüllőknél (pl. kalcium porba)?


5. Mennyibe kerül egy kezdő szett? Terkó, pók, stb? Honnan ajánlatos beszerezni a felszerelést, illetve magát a pókot?


6. Jöhet bármiféle tanács, akár más faj is szóba jöhet (ne deffenzív legyen :D ).


Köszönöm! :)


2022. aug. 6. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%
A pokos tortenet meg csak poen volt nem tudtam hogy vedlik mert mindig ott hagyta a levedlett boret es az egyik meg becsomagolta pont Karacsony elott egy nappal ee ledobta az agyamra. Nem tudtqm hogy a levedlett bore csak azt lattam hogy poklab van becsomagolva vagy helyesen fogalmazva korbe szove. Ezen kamillaztam a kerdesednel mert en nem tudtam hogy vedlenek. De tanulsag hogy nem segitek legkozelebb tudatlanul. De amiket 1-es valaszomban irtam tobb egyezik azzal amit irt a masik valaszolo. De egyszerubb lenne megkerdezned egzotikus allatkereskedesbe vagy egzotikus allatorvost. De szerencsere jott azert masik valasz. Na en mar itt sem vagyok.
2022. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!