Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Muslicát hogy tudom kiírtani?

Muslicát hogy tudom kiírtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utóbbi napokban rengeteg muslica lepte el az ebédlőmet!

Nem tudom mire jönnek, szemetes kint van, bent nem szemetelünk; nincs semmi rohadó gyümölcs


Hogyan tudom kiírtani őket? Mindig a villany közelében vannak, lehet a villanykörte tányérában táboroztak le? (Tudjátok a csilláron van egy tányér amit ha leveszel tudod cserélni a körtét) rengeteg fekete valami van azon a tányéron. Lehet a muslica lárvák? A konyha mellett egy spájz van, ott rengeteg sok ! Ott sincs semmi! Milyen vegyszer ajánlotok ami véglegesen írtja öket? Megpróbáltam egy kicsi tálba almaecetet tenni, elvileg belefulnak

Akivel megtörtént már ilyen mitcsinált?


2022. nov. 18. 20:16
 1/9 anonim válasza:
100%

Én csapdát csináltam nekik. Egy befőttes üveg aljára tettem gyümölcsdarabokat (alma, narancs), egy deci vörösbort öntöttem rá. Az üveg tetejére alufóliát tettem, majd 10-12 helyen kilyukasztottam. Akkora lyukak kellenek, hogy a muslicák kényelmesen beférjenek, de ne legyen túl nagy a lyuk! Befelé mennek, kifelé nem tudnak jönni. Két nap alatt összeszedte mindet!

Sok sikert!

2022. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy nálam is most jöttek pár napja, pedig semmit nem csinálok máshogy mint eddig amikor nem volt egy sem. És itt lebzselnek mindenhol, behozok egy almát és már tiszta muslica minden.
2022. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csapdát én is csináltam, beletettem almahéjakat a lábosba, mikor tele volt muslicával rátettem a fedőt és szegényeket kitettem megfagyni.
2022. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%
Ez egy kormányszintű összeesküvés egyik eleme
2022. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Idén baromi sok van belőlük valahogy. A csapdát én is ki fogom próbálni, mert már megbolondulok tőlük. Vastagon megjelennek bárhol a házban. A spájzról ne is beszéljünk, bármi zöldség-gyümölcs van itthon, pár nap alatt megrohasztják. Bosszantó dögök!
2022. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
A muslinca a gyümölcsökbe petézik le, nem lámpabúrába. Ha sokan vannak, akkor nem betévedtek, hanem a nálad található gyümölcsökből keltek ki. Ecet, mosogatószer, sör, bor, gyümölcslé stb csapda, ragasztós molycsapda..
2022. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem elfoglalták a tükröt, tele volt az egész tükör ezekkel a korcsokkal
2022. nov. 18. 20:47
 8/9 anonim válasza:
0%
Ez is az összeesküvés része. Nem akarja, hogy lásd magad...
2022. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetseges🤣🤣🤣
2022. nov. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!