Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Rengeteg muslica van idebenn...

Rengeteg muslica van idebenn hogyan tudnám kiirtani őket?

Figyelt kérdés
Napközben az ablakon repkednek mert ki akarnak menni kinyitom az ablakot akkor se mennek ki. Este pedig vagy a TV-n vagy az asztali lámpámnál köröznek. Amit eddig kipróbáltam Szúnyogriasztót bedugtam az egész házat lefújtam légy és szúnyogirtóval. MIT TEGYEK!!!!!!!!!!!!!!!! SOS
2013. okt. 27. 11:30
 1/5 anonim válasza:
Főzesd ki a cefrét
2013. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tegyél ki egy tálba ecetet! Beleszállnak és megdöglenek. De nekem ez borral is ment, de azt inkább idd meg!
2013. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd át, van-e valami gyümölcs-zöldség elöl, nálunk arra mentek. Aztán eltűntek egy hét múlva maguktól. Lehet, most van itt az idejük :)
2013. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2: az ecetet hígítva kell kitenni, tehát vízbe kevered, vagy úgy ahogy van, kiöntöm egy kis tálba?

Nekem is ez a problémám amúgy, örülök a kérdésnek..A muslicáknak nem. :-S

2013. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ! Az asztalon van nálunk ősszel mindig szőlő egyéb ház-körüli gyümölcs , de most extrán felszaporodtak . A gazdaboltban vetem öt éve a konnektorba dugható szúnyogriasztóba olyan zöld lapocskát amit az eladó ajánlott , az leszedi őket pár óra alatt . Nem tudom mennyire egészséges , de már közös volt a boros poharam , ezt meg nem engedhettem XDDD
2013. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!