Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet kiírtani a muslicát?

Hogyan lehet kiírtani a muslicát?

Figyelt kérdés
Tele van vele a konyha, mert volt bent 1 db rohadt alma, amit már 2 hete kidobtunk, azóta nincs semmi, ami romlott lenne, mégis itt vannak, és mindenre szállnak rá. Még a fővő ételbe is belerepülnek, és dobhatom ki az egészet, undorító! Mit lehet tenni ellenük?
2013. nov. 15. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
leraksz egy fél citromot egy tányérra ... vársz egy órácskát ... fogod a szúnyogirtó sprayt ... lopakodva megközelíted a tányért ... és csípőből tüzelsz ... a hullákat eltakarítod
2013. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van ott még valami, ami erjed, azt kell megkeresni!
2013. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincs semmi, ami erjed. Összesen 2 db banán van egy tálon, de akörül egy muslicát nem láttam még. Csak úgy össze vissza repkednek, mászkálnak a konyhapulton (le van takarítva, nem mocskos), a hűtőajtón, beleszállnak az orromba, számba. Nincs amúgy egy konkrét hely, ahol gyülekeznének, az egész konyhát ellepik.
2013. nov. 15. 12:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Porszívóval, a Mission Impossible zenéjére támadd meg őket. Vagy ajánlom még Wagner Valkűrök Lovaglását is.
2013. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a muslincak nem szuletnek, azok kicsapodnak a levegobol, amint kinyitsz egy uveg bort vagy barmit, ami erjed es/vagy cukros. biztos, hogy van valahol vmi erjedo gyumolcs, bor, ilyesmi, amire jonnek, asztal moge ejtett almadarab, akarmi.


amugy a fovo etelt csak azert kidobni, mert belerepult 1-2 muslinca nagy kar, hasznalj fedot...

2013. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kavaràs közben hogy tegyek rà fedőt? A hasznos vàlaszokat köszönöm...
2013. nov. 15. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
még mindig azt mondom, hogy a citrom-csalival ... én is arra készülök, mert utálom őket
2013. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A citromot ki fogom próbálni mindenképp csak most épp nincs itthon egy darab sem. Most ecetet tettem ki nekik, olvastam, hogy arra is mennek, pár órája kint van, de egy darab muslica sincs ott, csak repkednek a levegőben.
2013. nov. 15. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Nehogymar kidobd a kajat, mert a muslica belerepult! Nem doglegyek ezek, hogy virust terjesszenek a labukon es amire ralepnek azt megfertozik :)

Amugy en is utalom oket es ha egyszer jon egy utan jon szaz masik.

En csapdat csinalok nekik. Ket muanyag pohar, az egyikbe rakok egy csepp bort, vagy egy szem malnat. A masik poharat fejjel lefele a nyilasra teszem de ugy hogy csak egy pici hezag legyen, ahol a muslica befer. Mikor mar van benne jo nehany, akkor osszecsukom a ket poharat es folyo viz ala rakom es csak akkor nyitom ki mikor mar folyik bele a viz, igy nem tudnak elrepulni.


A citromos nem jo, mar probaltam hasonlot, de rogton elrepulnek es barmivel fujom oket a permet nem zavarja oket, elmenekulnek :(

2013. nov. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!