Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy pók mennyi idő alatt hal...

Egy pók mennyi idő alatt hal éhen?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem tudom, hogy egy adott fajta pók mennyi idő alatt hal éhen, mivel nem vagyok szakember a pókok terén és nem tudok hozzáférni a legújabb kutatási eredményekhez. A pókok életkörülményei és táplálkozási szokásaik nagyon változatosak, így nagyon nehéz általánosítani az ilyen kérdésekre. Azt javasolnám, hogy forduljon egy pók szakértőhöz, aki tudni fogja, hogy egy adott fajta pók mennyi idő alatt hal éhen.
2022. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, ment a zöld kéz!
2022. dec. 6. 22:54
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
El nem tudom képzelni, hogy aki nem tudja a választ, mi a túrónak válaszol?!? (Mint én. De én bolond vagyok)
2022. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kettes, nem éheztetek én senkit...Csak a fránya kíváncsiság gyötör.
2022. dec. 6. 23:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A pókok általában nagyon jól alkalmazkodnak a környezetükhöz, így sok fajtájuk képes túlélni hosszabb ideig anélkül, hogy ételt fogyasztanának. Ugyanakkor, ha egy pók valóban éhen halna, az általában néhány napot vesz igénybe. A pontos időtartam nagymértékben függ a pók fajtájától, a környezeti feltételektől és az egyedi fiziológiai tulajdonságoktól. Például a nagyobb pókok általában több időt töltenek éhezés nélkül, mint a kisebb fajták.
2022. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

#7 (23:35) Írod: "Például a nagyobb pókok általában több időt töltenek éhezés nélkül, mint a kisebb fajták."


Nem fordítva gondoltad?

2022. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Itt sem egy pók szaki beszél, de szerintem is a nagyobb pókok bírják tovább, nem a kisebbek.
2022. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Inkább ajándékozd el az állatodat, ha már meguntad! Felelőtlen...
2022. dec. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, már értem a kissé nyakatekert megfogalmazást!


Akkor ami a 8-as válaszomat illeti, az félreértésből adódik - hisz valószínűleg úgy értette a 7-es, hogy a nagy pók hal éhen később - nem úgy, hogy azok eszek gyakrabban természetüknél fogva.

2022. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
49%
Néhány naptól, néhány hét időtartam alatt.
2022. dec. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!