Azt szeretnem megkerdezni, hogy vki tudja azt, hogy a havi atlagos teherbeeses aranya 20% korul van de ez a 20% akkor is relevans ha egy par minden nap probalkozik 1 honapon belul?

Figyelt kérdés
Parommal 2 honapja probalkozunk a teherbeesessel eddig sikertelenul. Szinte naponta voltunk egyutt tehat az kizarhato, hogy nem a termekeny napokon probalkoztunk. Orvosi blogokon olvastam, hogy 1 even belul meg nincs ok aggodalomra de nagyon nehez nem stresszelni magam, fokent, hogy mar 30 eves vagyok.

#terhesség #mennyi ido alatt
2015. szept. 7. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha 2 naponta vagytok együtt, akkor nagyobb az esély.


A 2 hónap az nem sok idő. Sok mindennek kell együtt lennie, hogy megfoganhasson a baba. Nyugi, és türelem.


Ha 40 lennél, megérteném a türelmetlenséged, de így?

2015. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Naponta felesleges, két naponta ideális a spermák szempontjából. Annyi idő amíg újra termelődnek. Ha 30 éves vagy, én 6 hónap után dokihoz mennék. De addig tuti összejön! A Párod egyen szelént! :)
2015. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikákat tanulmányozva elmondhatjuk, hogy huszonkilenc és harmincöt között, a nők termékenysége lassanként alábbahagy. Ennek ellenére a harmincöt év fölötti hölgyek többsége tökéletesen fogamzóképes. A 38. és 39. életév viszont már sokkal drasztikusabb változásokat hozhat.

Harminc fölött a teherbeesés esélye kb. 15% ovulációnként. Egy évre vetítve, a megtermékenyülési esély harmincas éveink végére érve, 75%-ról 65%-ra esik vissza.

A harmincat átlépve, a kezdeti 12% vetélési esély, 18%-ig emelkedik a elérve a harminöt -harminkilenc éves kort.

A Down kórra való esély harminc éves kismamák esetében 1:759-hez, míg ez a szám a harmincöt éveseknél 1:302-höz.

Érdekességképpen megjegyzendő, hogy harmincöt és harminckilenc éves kor között, a testben végbemenő hormonális változások miatt gyakoribb, hogy két petesejt érik egyszerre, így amellett, hogy a teherbeesés esélyei csökkennek, az ikerterhesség esélye megnő.

2015. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, köszönöm a részletes választ! Ugyan én nem a kérdező vagyok, de nagyon hasznosakat írtál! :)Köszönöm! :)
2015. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hajnu23. válasza:
50%

sziasztok! kedves kèrdező drukkolok nektek ! sajnos èn párommal már 2 ève probálkozunk ès eddig mèg nem törtènt csoda. :(

most 3.án kellet volna megjönnie de mèg eddig semmi.

ma reggel teszteltem 2 25,ös èrzèkenysègű tesztel de mind 2 negatív lett.. kezdek kicsit elkeseredni.. holnap megyek a dokihoz majd meglátjuk mit mond!

2015. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Szia szerintem még ne aggodj majd én aggodok helyetted is ha én 35. Fölött szeretnék gyereket :)
2015. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

39.eves elmultam...tavaly majusban egy nagyon komoly agyhartya daganat muteten estem at,a mutet utan bujtam a netet a vitaminokrol,hogy ne gyogyszerekkel epuljek fel...talan nincs is vitamin amit ne szedtem volna persze mindennek utana neztem mibol mennyire van szuksege a szervezetnek!Ezeken kivul gyogyteakat,es sokfele szaritott gyumolcsot,mint goji bogyo,afonyak tobb fajtaja, olajos magvakat mint mandula dio mogyoro stb...3honap utan a parom is elkezdett mindent velem enni,a vitaminokat is nagy dozisban!Decemberben voltam a 6honapos MR kontrollon,ami szuper lett es december 29en a nogyogyasz engedelyt adott a gyerekvallalasra....januar 20an amikor visszamentem a 2 pozitiv teszttel,nem hitte el,es vervetelre kuldott...jovohet kedden megyek a tervezett csaszarra,(a tavalyi mutet miatt csaszar)Mutet elott is probalkoztunk honapokig sikertelenul...

Ezt azert meseltem el,mert meg vagyok gyozodve rola hogy az eletmodvaltasnak es a vitaminoknak koszonhetjuk a gyors sikert ennyi idosen is,es azota barati csalad sok ev probalkozas utan a mi peldankbol meritve a vitaminoknak koszonhetik a sikeres terhesseget!

Talan tudtam segiteni,mindenkinek sok sikert kivanok!!!

2015. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!