Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Muslica kaki a falon?

Muslica kaki a falon?

Figyelt kérdés
Munka miatt nem voltam itthon egy hónapig. Muslicánk voltak a konyhában, kiirtottam őket, de azt vettem észre, hogy a plafonon ahol csücsültek, fekete pöttyök vannak. Szerintem az volt az illemhelyük,de csak tippelek. Valakivel volt már ilyen? Hogy takarítsam én azt le? Vagy csak festéssel lenne érdemes?
2022. dec. 12. 13:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Házi legyek inkább hagynak ilyeneket maguk után. Ha el akarod távolítani ,legjobb a háztartási hipoklórossav. Higítás nèlkül ,de óvatosan ,ne fröccsenjen !!!
2022. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem festéssel se volt elég 1 réteg. A friss festégrétegbe a nedvesség miatt kioldódik a cucc. Minimum 2 réteg vagy alapozó+festék. Hipót mondjuk nem próbáltam.
2022. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 XXX-YYY válasza:
100%
igen, hagynak ilyen pici pöttyöket, szerintem simán letörölhetőek nedves szivaccsal
2022. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor így sorjában megpróbálom. Legyet nem láttam, nem is volt. Kávézaccra jönnek ilyenkor a kis dögök, csak tesóm nem ürítette ki.
2022. dec. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!