Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A legyek jol birjak az alkoholt?

A legyek jol birjak az alkoholt?

Figyelt kérdés

Kint hagytam az erkelyen egy felespoharat, Baileys maradek volt az aljaban, ket bazinagy kover legy furdott benne, az egyik elrepult, de a masik bele volt suppedve a folyadekba, kimentettem, most epp szaritkozik😂 Rezegteti a szarnyait, de meg nem repult el.

Van barmilyen hatassal a szervezetukre, vagy tok mindegy, mintha vizet inna?

Vagy hazamegy es jol elveri a legyasszonyt, aki szamon keri, hogy mar megint hol volt, soha nem segit neki, o van otthon egesz nap a legybabakkal, mikozben ez megint a haverjaval tivornyazott? :)

A kerdes puszta kivancsisag, tenyleg felkeltette igy az erdeklodesem hirtelen, vajon van-e rajuk barmilyen hatassal, gondolom van itt valami legy-idegrendszer szakerto :)


2023. jan. 2. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En nyaridoben nemegyszer lattam, hogy a rothado, erjedo gyumolcsok alkoholtartalma felig kiutotte a nagy legyeket, csak maszkalni tudtak, repulni nem.
2023. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=Ha9wLl11a7g

Nem hiszem, hogy a légy ez alól kivétel lenne

2023. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy alkoholista! 😂
2023. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez is itt maszkalgat az asztalon, elobb tudott repulni kb ket centi tavot, de annyi. Gondolom akkor majd magara talal aztan elrepul.


2 😄😄 Azert gondoltam, hatha mashogy hat, mert hat egy rovar szervezete mashogy epul fel, mint egy emlose.

2023. jan. 2. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg arra lennék kíváncsi, hogy ha a szúnyog egy részeg embert csíp meg, akinek magas a véralkoholszintje, akkor a szúnyog is berúg?
2023. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5: benne van a nevében: ezrelék, azaz nagyon nagyon minimális mennyiség.


Fizikai képtelenség annyit inni, hogy a vérünktől beálljon egy szúnyog ugyanis előbb murdelsz meg.


Kérdezőnek: igen, simán berúgnak a legyek, lepkék, bogarak ha pl erjedt gyümölcsön partyznak 😀

2023. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meghaltam ettől a kérdéstől... xD


"jol elveri a legyasszonyt,"


Ez jó... xD


A válaszok is.


Léggyel még nem próbáltam, de eddig minden kutyámnak bejött ha kapott ritkán kis sört xd

2023. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!