Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit egyek, igyak ma? Alkoholi...

Mit egyek, igyak ma? Alkoholista vagyok, ma pihenek és nem fogyasztok alkoholt és holnap sem, mit kellene enni ma, hogy holnap rendben legyek, szellemileg, mentálisan, tehát feltöltve legyen a szervezrt!

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ki kell ábrándítsalak te nem vagy alkesz:-D
2022. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok vizet, vitamint.
2022. ápr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha az vagy, 1-2 nap alatt nem jössz rendbe ráadásul gondolom elvonási tünetek is vannak. Nagy mennyiség napi fogyasztása esetén úgy tudom pont elvonási tünetek miatt orvosi ellenőrzéssel érdemes abbahagyni.
2022. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy-két napot kibírsz alkohol nélkül, akkor nagyon büszke lehetsz magadra és a nehezén túl vagy! :)

Egyél csokit, szedjél sörélesztőt, és igyál citromfű teát ( nyugtató hatása van)

Baromi nehéz, én is hasonlóképp vagyok, már többször nekifutottam, pár napig bírtam, aztán mindig visszaestem. De nem adom fel, megpróbálom újra.

Meg tudjuk csinálni! :)

2022. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy mennyiségű vitamint kell szedni. Minden vitamint, de különösen B1 fontos, több száz milligram naponta. Sportolóknak való nagy adagos vitaminokat. A vitaminok csökkentik az elvonási tüneteket

Azt egyél anit kibir a szervezeted.

2022. ápr. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!