Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kaptam egy tarantulát. Pontosa...

Kaptam egy tarantulát. Pontosan hogyan tudom elérni, hogy a lehető legjobb legyen neki? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hétvégén kaptam egy brazil fekete fehér tarantulát (nhandu coloratovillosus), viszont lenne pár kérdésem. Mikor vették nekem ott nem mondták, hogy mennyi idős, de kb 10 cm (nőstény). Szerintetek mennyi idős lehet? Volt aki azt mondta hogy nem szereti a fényt, de volt aki mondta, hogy rakjunk felé ledes világítást. Próbáltam utána olvasni, de mindenhol mást írtak. Mennyire lehet kézbe venni?

2023. jan. 9. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rettegek az ilyen állatoktól ugyh én nem venném kézbe az biztos:) De ha nem félsz tőle szerintem simán kézbe veheted.


Ami a világítást illeti lehyen valami minimális de legyen egy hely ahova el tud bújni ha akar. Mondjuk valami lyuk.

2023. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A facebookon vannak ilyen csoportok ahol segitenek neked és a youtubon is vannak elég sok ilyen videók pl: https://www.youtube.com/@Kisallatlexikon

[link]


@Tarantula_Farmcom/@insectbreedinghungary3100

2023. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!