Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehetne barátságos...

Hogyan lehetne barátságos módon elriasztani a cselőpókokat a kertből?

Figyelt kérdés
Anyum kertjèben sűrűn megjelennek a póklyukak, ordas nagy pokokkal. Most ne akadjunk fenn azon hogy milyen típus, szerintem cselőpók, de lényegtelen. Menniük kell. A ház előtt egy nagy rét van és temető. Ott senki nem zavarja őket (ott is vannak). Próbáltam bio bababarát mososzeres vízzel, de szerintem nem èltèk túl, bár tény hogy mozogtak amikor a rétre vittük őket. Mindenképp jobb Anyum domestosos megoldásánál. Na de újra itt a jó idő, megint jönnek a lukak elő. Vakond riasztóban gondolkodom, mert nem szeretnék öldökölni hiszen védett állat. De brutál nagyot csíp, és idén már a kislányom is kertészkedni szeretne a mamával. Valaki megoldást rá? Trollok kímèljenek, köszi

#kert #pók #Póklyuk
2023. febr. 23. 10:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ártalmatlan. Gázolás közbe bármikor megcsíp és nagyon fájdalmas. Kislányomat én is féltem tőlük. Nem megölni akarom, hanem elköltöztetni a többi pajtáshoz a rétre. A pokoknak is jobb ha nem a kertben vannak háborgatva, hanem nyugodt helyen.

Sőt van akkora lyuk, hogy félek elkapná a macskát is🤣

2023. febr. 24. 21:54
 12/16 A kérdező kommentje:
Gazolás*
2023. febr. 24. 21:55
 13/16 anonim ***** válasza:

Nettó baromság, nálunk vagy 50 pók van az udvaron évek óta és amint közel érsz iszkolnak is be a lyuk mélyére.


Csak úgy kíváncsiságból...

Hány mart meg eddig?

2023. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem volt lehetőségük, én nem ott lakom. Anyum gazolás közben találkozott párral, és ha nem figyel, megcsípte volna. Unokák is ott játszanak, elég egy csípès is, nem kívánjuk nyilván senkinek, ha megelőzhető.

Nekik is és nekünk is jobb ha külön élünk.

2023. febr. 25. 21:27
 15/16 anonim válasza:
0%

Önts a lyukba egy kis koncentrált kénsavat. Nyugi, ártalmatlan rájuk csak majd megriadnak és elmennek.

Viccet félretéve nagyon undorító hogy lassan az ilyen ocsmány dögöket többe nézik, jobban bánnak velük mint a hajléktalanokkal. Gondolom ha éjszakánként megjelenne egy csöves az udvarodban aludni annak a testi épsége már nem számítana, ugye?

2023. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Lyèzussssss 🤣🤣

Nyugodjál már meg.

Az megvan hogy ezek az állatok nem tehetnek arról hogy zavar a jelenlètük. nem minden embert tudok sajnálni, mert soknak volt lehetősége a jobb életért, de nem tett érte.

Valaki mindig feldobja ezt a szöveget és akkor arra gondolok: segitsek annak aki a 10.gyermekèt is beleszüli a putriba? Segitsek a hajléktalannak aki elitta már mindenèt? Sajnálatos dolog, de ezek az emberek nem akarnak magukon segíteni.

De az állatok mások, nem tehetnek az emberek viselkedéséről.

2023. márc. 2. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!