Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha választanotok kellene,...

Ha választanotok kellene, hogy melyik csípjen meg, melyiket választanátok? Egy lódarázs, vagy egy cselőpók?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 00:13
A kérdező szavazást indított:
Lódarázs
Cselőpók
20 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Hol?
2023. ápr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2023. ápr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
#3 Gondolom úgy kérdezi, hogy melyik a kevésbé rossz.
2023. ápr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 De akkor ezt miért nem google-be írja be?
2023. ápr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es a fgoogle szerint a cselopok csipese a lodarazsehoz hasonlo...blabla.


En ha muszaj logikusan a pokot valasztanam, mert abbol egy csipne meg, ha pl elkezdem nyomkodni veletlen vagy kezzel akarom odebb tessekelni. Egy lodarazs viszont nagy esellyel nem egyedul lesz a kornyeken es ha megcsip azt nem azert teszi mert epp veletlen osszenyomom, hanem valoszinu tamad es akar tobbszor is megszurhat egymas utan vagy odajon meg par rokona es azok is megcsipnek. 3 lodarazs csipese meg mar halalos is lehet. 3 szongariai meg eselytelen hogy egyszerre megcsipjen mert ok nem hivjak oda a tarsaikat es nem tamadnak emberre!


Ha meg valaki allergias valamelyik mergeben levo valamilyen anyagra, akkor mindegy annak ugyis nagyon rossz lesz.

2023. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4# "Odajön még pár rokona"

Ez jó. Az "emberek" között is előfordul de akkor szurnak, kard meg miegymás van náluk ütnek hangoskodnak. (Kiccsaládi esemény)


Én inkább nem választom egyik csipést sem.


Kb olyan a kérdés, mintha megkérdeznéd melyik romlott húsból ennél inkább

2023. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőtől kaptam már marást/csípést.


Pokoli cselőpóktól a hüvelykujjamba. Hirtelen éles, erős fájdalom, pár órát lüktetett majd vége.


Lódarázstól bal könyökbe. Szintén hirtelen éles fájdalom de jóval kevésbé intenzív, gondoltam ez nem is olyan vészes.

Majd rá pár óra múlva kezdett el égő fájdalom keletkezni a csípés helyén, estére elmúlt, lefekudtem aludni.

Reggelre jól bedagadt a könyököm, forró volt, zsibbadt, feszült. 2 napig tartott.


Szóval ezek alapján inkább a cselőpók 😀

2023. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!