Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mitől jelennek meg a lakásbana...

Norina955 kérdése:

Mitől jelennek meg a lakásbana pókok? Nemrég költöztünk be saját lakásunknan ami viszonylag régi, felújításra szorul egy szobát már Megcsináltunk ki van festve parketta minden és a mai nap már a szobába is találtam VAN EGY 8 HÓNAPOS KISFIAM IS

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

A pokok nem fogjak megenni a gyereket.


Egyebkent azert jottek elo, mert megbolygattatok az elohelyuket. Majd ha minden szoba, zegzug ki lesz takaritva, nem lesznek legyek, muslincak szunyogok a lakasban, akkor eltunnek mert nem lesz mit enniuk.

2023. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Norina xD jajj


Nem fog senkit se bántani a pók.


Én le se szedem jó h fogja a legyet és a szúnyogot

2023. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utálom látni hogy csüng a falon irtózom.es aludni sem.tudok. a legutóbbi pókot egy éppen a kezembe akadt fújós dezodorral öltem meg mert nem hagyott nyugodni éjszakára hogy a gyermekem feje fölött lóg a falon. Sok még a lakásban a takarítani való újítás alatt vagyunk teljes mértékben és mióta itt vagyunk 3 hete napi szinten 5-6 pókkal találkozom.a fürdőszobában addig fürdetni sem viszem.a gyermeket míg 1 is lóg sajnálom ha túlzásba esem de nem szokványos számomra eddig soha sehol nem.volt.ennyi
2023. jún. 21. 02:05
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Üzenem azoknak, akik itt írják hogy "höhö nem eszi meg a gyereket a pók höhö" pont ma takarítottam ki az egész szobát ugyanis tenyérnyi nagyságúra dagadt, fájdalmas, gennyes pókcsípésekkel vagyok tele. Igenis ártalmas állatok, főleg egy pici babának, nem szabad félvállról venni őket.
2023. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

4-es nem kell a bullshEgyébként kérdező, marha jó, hogy mindenféle szrral fújkálsz a gyereked szobájában. Ja, az nem árt neki, de egy pók igen.


Atyaég.

2023. jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Tök normális, hogy egy lakásban vannak pókok, mindenhol előfordúlnak. Még rokonék 9. emeleti paneljében is vannak! Én sem vagyok pókfan de annyira nem izgatnak. Ha nagyon útban van akkor partvissal leszedem és kidobom az ablakon. Bajotok semmi nem lesz tőlük az ég világon!
2023. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"VAN EGY 8 HÓNAPOS KISFIAM IS"

Jól van, azért nem kell kiabálni, felébred a gyerek...

2023. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A réseken keresztül jutnak be a felújított szobába. Szúnyogháló kell az ablakra, minden rést szigetelni kell (a padló és a falak találkozását is körbe-körbe - és akkor még mindig bejuthatnak az ajtón keresztül is...
2023. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kemotox.... Nyilván jobb a gyerek fejlődő szervezetének is az idegméreg.

(ja mégse)

2023. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!