Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy kerülnek be belvárosi...

Hogy kerülnek be belvárosi lakásba a muslincák?Hogy lehet őket teljesen eltüntetni a lakásomból?

Figyelt kérdés
Amíg nyaralni voltam,a cicasitterem kinn hagyta a cicáim alutasis kajáját,és mire hazaértem,elleptek a muslincák.Nem értem,h kerültek be a lakásba,mert nem nyitott ablakot.Először csak pár darab v,azokat lecsapkodtam,de ezek baromi gyorsan szaporodnak!:/Kitettem csapdát,neten olvastam-dunsztosüvegbe édes italt,azt lefedtem folpackkal,és pici lyukakat szúrtam bele,így be tudnak repülni,de ki már nem-,amivel picit jobb a helyzet,de még nem tökéletes.Sose v a lakásomban semmiféle bogár,úgyh ha vki tud vmi jobbat,h teljesen eltünjenek,azt megköszönném!

#Muslinca teljes kiirtása
2023. szept. 14. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van szobanövényed?lehet a földböl jönnek..mi jártunk így :D

Ok amúgyis megjelennek bármikor bárhol ahol van egy kis kajamaradék…de ha nincs semmi amire jönnének..és van szobanövényed/id nézd meg a földjeit lehet pont onnan..

Akkkor egy kis macerával megtisztitod a gyökereket és àtülteted másik földbe..

(Csak nejárj úgy mint én hogy hazavittem kibontottam és azis televolt muslincákkal..-.- )

2023. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol megjelennek. Kiszagolják valahogy szerintem.
2023. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Az egyik ismerősünknek a lefolyóiba rakták a tojásaikat. Ő sok forró vizet öntött minden lefolyóba és így sikerült kiírtania. Lehet nálad is ez a helyzet.
2023. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcsök héjjára petéznek, a gyümölccsel viszed be őket a házba.

De vannak más hasonló pici legyek is, amik a bűzelzáróban, vagy a virágföldben is elvannak.

2023. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs növényem,mert 4cicám van,és inkább nem kockáztatok+gyümölcsöt se veszek otthonra,mert a melóban eszem csak gyümit,és azt ott a frigóba rakom,de v h almát kinn hagytam és akörül is megjelentek a muslincák.

Köszi a tippeket,de úgy néz ki,h a muslinca csapda bevált+h mindig elmosom a cicatálkákat,kajamaradékot meg soha nem hagytam elöl eddig se,úgyh -bár a bogarak kivételével minden állatot imádok-,remélem,a maradék éhenhal:D

2023. szept. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!