Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan segíthetnék a sáskának?

Hogyan segíthetnék a sáskának?

Figyelt kérdés

Van egy sáska ami az ablakban áll már napok óta. Ma reggel nagyon hideg volt és köd, így kicsit behoztam melegedni (egy borkányba tettem), és egyik reggel is 4 fok volt. Fogalmam sincs, honnan kerülhetett ide, egy kis város közepén élek szóval bár nincs olyan messze zöld terület azért még így is viszonylag messze található. Az ablakban ugyanakkor sok bogarat nem hiszem, hogy tudna fogni.


Az lenne a kérdésem, hogy vissza kellene tegyem az ablakba és hagyjam, csináljon amit akar, vagy esetleg elszállítani egy mezőre, erdőbe? Esetleg falun van egy kertünk, ott elengedni?



2023. szept. 22. 00:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sáska? Imádkozó vagy zöld ló?

Mi mindig az imádkozót mentettük a másik kártevő

2023. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Imádkozó sáska
2023. szept. 22. 00:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd le falura a kertbe
2023. szept. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

Egy bottal kergesd el.


A sima sáskát meg agyon kell taposni.

2023. szept. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Ezt is agyon kéne.
2023. szept. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%
Károsak, k*va sok van belőlük, és rondák.
2023. szept. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az ablakban vadászott. Vagy már annyira öreg, hogy a végét járja. De egyik esetben se kell bent tartani.

Tedd ki, vagy ha zavar ott, vidd el a legközelebbi fára. A továbbiakat majd ő intézi.

2023. szept. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Vidd ki olyan helyre, ahol talál búvóhelyet. Erdő, fészer tökéletes lesz. Ott majd talál magának menedéket.

Nagyon jó, hogy vannak ilyen kedves emberek, belőled kellene még tízmilliárd. 🙂

2023. szept. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

#9:

A rovargyűlölőket bezzeg mindig leopontozzátok, mert képtelenek vagytok elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák.

2023. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Borkány :) De rég hallottam ♥


Ha jól tudom, a nőstény ilyentájt rakja le a petéit, amik tavasszal kelnek ki.

Az imádkozó sáska átlagos élettartama 1 év, még fogságban is, szóval a tiéd már öreg.


Ha van bent vagy a közeledben valamiféle zsákmány-bogár (muslinca, légy, egyéb röpképes jószág - én anno hangyával kínáltam egyet, elfogadta) akkor megkínálhatod vele, örülni fog neki. Utána keress neki egy szép helyet, ahol el tud rejtőzni - fa, bokor közelében - hogy tudjon szaporodni, ha még nem tette meg.

2023. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!