Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan segithetnek/ gyorsithat...

Hogyan segithetnek/ gyorsithatnam fel a bolha csipes elmulasat?

Figyelt kérdés
egy hete kerult egy bolha a szobamba es csak ma sikerult elkapnom. agynemut mostunk es alaposan felporszivoztam de felek hogy lenne meg azon az egyen kivul amit elkaptam. ezek mellett valahogy fel szeretnem gyorsitani a csipesek elmulasat, esetleg valami otletek?

2021. dec. 28. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen állatorvosnál lehetett venni egy bolhaallergiára való kockacukor formájú cukorkát. Nem tudom a nevét. Az jó volt.
2021. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ritka az, amikor csak egy darab bolha van. En kezelnem az egesz lakast/hazat bolhairtoval, vannak erre szerek, amiket bentre is lehet hasznalni.

A csipesekre meg fenistilt kenhetsz peldaul.

Allat van? O kezelve van mar?

2021. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

allat van es kezelve is volt. remelem a tobbszoros takaritassal eltunnek.

koszi a valaszokat!

2021. dec. 28. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne fenistillel kezeld mert az embernek valo es nehogy lenyalja. Írtam kérdezd meg az állatorvost régen lehetett venni bolhaallergiára cukorkát azt miután megeszi nem fog vakarodzni. De állatorvos több terméket tud ajánlani. Én ezt tudom csak a nevére már nem emlékszem, de ez nagyon jó volt régen.
2021. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, en azt hittem, hogy a kerdezon vannak csipesek es azt akarja kezelni.
2021. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!