Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehetett ez a rovar?

Mi lehetett ez a rovar?

Figyelt kérdés
tegnap este a falon mellettem észrevettem valamit, egy nagyon vékony és rövid hernyószerűség mászott, de alig lehetett észrevenni, mintha egy szempilla haladt volna. nem ezüstös pikkelyke volt. képet nem csináltam mert gyarló ember módjára egyből termináltam, de ha valaki tudja ennyiből megmondhatná mi volt. lehet hogy valami olyan bogárnak a lárvája ami a tapéta alatt ragasztót eszik?
jan. 6. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én valami százlábú félére gondolnék.
jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is százlábú ugrott be. Ne szégyelld, én is futottam volna.
jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dehát hogy kerül ilyenkor a szobába százlábú? főleg ilyen mini
jan. 6. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Fázik, éhes. Pókszázlábű, ha mini. Kaját keres, csatorna, szellőző stb mászkál.
jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
ruhamoly, keszletmoly hernyoja siman lehet. Azok miutan pl egy regi lisztben vagy akarmiben kb a petebol kifejlodnek. Mar "idos" hernyokent ami kb maximum 1 cmes de inkabb kisebb nagysag elindulnak a falon es kifejezetten szeretik pl plafon-fuggoleges fal talalkozasanal bebabozodnak. De hasonlo a zsizsiknek is nevezett kis bogarka larvaja is. De inkabb valoban hernyo volt.
jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Medveállatka?
jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A CMC-t joghurtba is rakják töltelékanyagnak, mindenki megeszi.
jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Esetleg ez:

[link]

jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!