Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kullancs ellen milyen frekvenc...

Kullancs ellen milyen frekvenciát sugároznak ezek a hang generátoros riasztók? például: tickless.com/hu/ van ebből valami használható, ami tényleg mükődik? Reprodukálható telefonnal ez a hang sugárzás? vagy valami lejátszóval?

Figyelt kérdés

[link] ez egyébként müködik? van tényleg valóság tartalma amit irnak róla?

Milyen hangot sugároznak ezek hány hz? Állandó hangot, vagy valami váltakozót? Szeretnék csinálni egy ilyen hangfájl, és ha képes kiadni a telefon adott frekvenciát, akkor a telefonnal játszattnám le folyamatos ismétléssel.


máj. 23. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem sokat ér
máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Oda van írva...
máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2:

Hova?

máj. 23. 13:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh most nézem a dobozon, én a leírásban kerestem.
máj. 23. 13:14
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem mindegyiknél volt odaírva.
máj. 23. 13:19
 6/9 anonim válasza:
És?
máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben megvan a frekvencia, de másrészről pedig csipog, vagy folyamatosan sipol? vagy van valami ütem?
máj. 23. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hangot nem ad ki. És nem sokat ér.
máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy nagyon kullancsos helyen voltunk táborba egy hétig. Nyakba akasztva hordtuk, és egyik nap elfelejtettük magunkkal vinni. Aznap teli voltunk kullanccsal, tehát egyértelműen használ. Folyamatos cicergő hangja van, de nagyon halk, a legtöbben nem is hallják, de találkoztam már olyannal, aki igen. Ő mondta, hogy folyamatos cicergő hangja van.
máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!