Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A fürkészdarázs csípéséről...

A fürkészdarázs csípéséről szeretnék linkeket, mert én allergiás vagyok minden rovarcsípésre az apám azt állítja nem csíp de ezt én nem hiszem! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Azért szeretném tudni mert a házunkba beköltöztek tegnap és ma is láttam egyet.Először azt hittem lódarázs ezért paráztam hogy meg fogok halni.xDD Lécci segítsetek!!!

2012. jún. 28. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az apró, emberre teljesen veszélytelen fürkészdarazsak..."

"A kifejlett fürkészdarazsak virágporral és mézharmattal táplálkoznak."

2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
engem ma csípett meg harmadszor fürkészdarázs, ezért kutakodtam utána a neten:) csípett már meg házi méh, sima darázs, de a fürkész a legfájdalmasabb. viszont nem dagadt be tőle egyszer sem a csípés helye, a sima darázstól még be is ödémásodott a kezem. de eddig mindig csak akkor csípett meg mikor konkrétan az életét védte, véletlenül ráültem, vagy feküdtem. nálunk is van, általában a könyvespolcot szereti, oda épít fészket a könyvek mögé.
2014. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most csípett meg egy, sajnos félreértés történt. Azt hittem valami trópusi szúnyog, megfogtam a szárnyánál, hogy kivigyem, ő meg megijedt és durván belém harapott. Olyan volt, mint egy kígyómarás. Fájt, de aztán el is múlt. Most már csak viszket. Többet nem fogok meg ismeretlen rovart, hanem üvegbe teszem és úgy engedem szabadon kint.
2022. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!