Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ismer valaki olyan helyet,...

Trabiszabi kérdése:

Ismer valaki olyan helyet, ahol preparált lepkét, rovart vagy hüllőt lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
A leszóló,komolytalan válaszokat kérlek mellőzzétek !!! :)

2012. aug. 3. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah a cápát kifelejtettem !!! :)
2012. aug. 3. 20:26
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ők szoktak hirdetni a terraplaza.hu-n nagyobb rovargyűjteményeket:

[link]

[link]

[link]


Egyébként terrarisztikai börzéken szoktak lenni nagyon szép csomagolt preparált rovarok, de elég drágák.

2012. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nano Dream ***** válasza:

Akit elöbb linkeltek be igen magas áron árulja. Ennél olcsobban is megkapod több árustol a terrarisztikai kiállításon, ha nem tudsz várni egy darabos preparátumot ebayről tudsz venni, viszonylag olcsón. Ha esetleg preparálni is szeretnél, akkor tudok adni cimet akitől tudsz venni preparálatlan lepkéket rovarokat. Ha többet akarsz akkor külföldről célszerű venni.

ebayen én tőle szoktam néha vásárolni, nagyon igényes a eretezett rovarjai: [link]


Amúgy ha érdekel én is eladom a lepkegyűjteményem, de ez már más árkategóriát képvisel, (Vaterán fentvan lepkegyűjtemény kereséssel megtalálod) Igaz most bővítem még, ami nincs még benne, (cites fajokkal)

2012. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségetek,az kérdésem lenne még,hogy mi a helyzet a vámmal,ha ebay-en vásárolok,nem kobozzák el az árút,és a másik gond,hogy hogy kell ebay-en vásárolni,mert nem nagyon tudok angolul,valaki segítene,az MSN-em szabiskukacfreemail.hu, a nevem Faceboookon Trapp Szabolcs !!! :)


Köszönöm válaszotok,segítségetek !!! :)

2012. aug. 4. 14:41
 5/7 polarbeer ***** válasza:

Vaterán is lehet találni, bár ritkábban, de ott egyrészt olcsóbb, másrészt a posta is egyszerűbb.


Egyébként rovart miért nem preparálsz te magad? :)

Nem nehéz, csak szakirodalom kell hozzá, amiből megtanulhatod! Én nekem ez van meg, nagyon ajánlom:


[link]


(szerintem ennél olcsóbban is meg tudod venni, ha más oldalakon is keresgéled ezt a könyvet)


Üdv.: polarbeer

2012. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nano Dream ***** válasza:

Ha ebay-en vásárolsz, akkor az úgy működik, hogy ha a 3.ik világból vásárolsz(Kina, korea....) akkor 50$-ig nem kell semmilyen vámot fizetni, ha többért vásárolsz, akkor se mindig, mert nekem már jött át határon 100$-os is, és nem akadt fent. ha fennakad, akkor értesítenek, hogy fizes be ennyit, és ennyit.. Ha Union belülről jön a termék, akkor nincs vám.

Novemberbe lessz rovarbörze pesten, ott bármilyen rovart megvehetsz, keretezve, és simán csak gombostűvel is, és árulnak olyanaokat is amit neked kell preparálni. Vaterán is fent van, úgy keres rá h preparátum, úgy szokták felvinni, de nem a legjobb az ár minőségben.Ha te akarod preparálni a lepkéket, baromi egyszerű : ecetes víz kell a puhításhoz, és vagy feszítő deszka, vagy hungarocel, a kifeszítéséhez, és a keretezett rovarok, lepkék töredékéért meg tudod venni.

2012. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ebay-en csak dombornyomatos kártyával tudok vásárolni ??? :)
2012. aug. 14. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!