Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért csinálja ezt a madárpókom?

Miért csinálja ezt a madárpókom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napja hoztam el a madárpókomat egy állatkereskedésből (Acanthoscurria geniculata) és ott azt mondták, hogy hamarosan vedleni fog, mert mielőtt elhoztam már 2 napja nem evett. Egyszer itthon is próbáltam már etetni de nem foglalkozott a kajával tehát már kb egy hete nem eszik és eléggé le van lassulva, nyugodt nem támad, csak ha kicsit arrébb tolom, hogy kicseréljem a vizét kaparja a potrohát.


A problémám az, hogy ma egész nap azt csinálta, hogy behúzza maga alá az egyik lábát és közben vakargatja a potrohát közben pedig mozognak a méregfogai és csáprágói. Ezt miért csinálja? Ezt kb. mindegyik lábával megcsinálta. Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. szept. 11. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Most már csak a csáprágóit és a méregfogait mozgatja a lábai mind a földön vannak. Talán valami baja lehet?
2012. szept. 11. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baja, készül a vedlésre. Nagy nyugalomra van most szüksége, ne nyitogasd az edényét, ne piszkáld!
2012. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
De nem csip meg és ha meg csp mi lesz?
2012. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megcsíp megvárom amíg elmúlik a fejfájás.
2012. szept. 12. 14:57
 5/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a hasznos választ.
2012. szept. 12. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
ne izgulj csak tisztogatja magát és készül a vedlésre
2012. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 akarkivagyok válasza:

szia


Igaz nekem már jopár éve ninncsenek pókjaim, de akkoriban ugy tapasztaltam, hogy a pókok bizony tudnak mosakodni is!

a lábait a "fogaival" megnyalja, majd a macskákhoz hasonloan végig "simogatják" magukat.

lehet hogy a tied is ezt tette.

2012. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!