Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen állat?

Ez milyen állat?

Figyelt kérdés

Help! Ilyenekkel van teli a lakásom, mi lehet ez?

Sajnos hiányzik egy része, mert leutottem :\

[link]



2012. nov. 18. 15:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Most kitakaritottam az egész lakást a konyhában az összes bútort kihuztam, kitakaritottam mögötte, betomtem a réseket, stb.

Miután kitakaritottam 3-4 napig nem láttam egyet sem. Aztán a kinyharuhaban volt 3db. Van rá esély, hogy csak az a 3db maradt meg, a többi meghalt?

2012. dec. 16. 09:50
 12/17 anonim ***** válasza:
hát ezzel a hírrel amit írtál most utoljára a konyharuháról új lakás után néznék...:(
2012. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy többen vannak.

Családi, vagy emeletes házban laktok?

2012. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Társasház, régi. Földszinten lakok.
2012. dec. 17. 16:11
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor majdnem biztos, hogy a többi emeleten is vannak, ugyanis vertikális irányban sokkal gyorsabban terjednek, mint vízszintesen.

Új házat/lakást nyilván nem kell azért keresni, szakember megoldhatja a problémát rendszeres irtással.

Viszont nem ártana összefogni a többi lakóval, mert ha csak egy helyen is fennmaradnak, akkor soha nem szabadultok meg tőle.

2012. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Olyan csótányírtót keress, aki pöttyöket helyez el. Nagymamámék is nehezen tudtak megszabadulni tőlük, de ez a pöttyös nagyjából jó megoldás. Még mindig talál heti 1-2 példányt, de a legtöbbször már nem élnek szerencsére.

És igaza van az előttem írónak, tényleg minden lakásban muszáj megcsinálni, mert a csótányírtó is elmondta, hogy hiába írtanak csótányt valahol hetente, a szellőzőkben és egyéb "közös" helyeken meghúzódnak, csótányirtáskor elmenekülnek, majd visszatérnek, ha úgy gondolják, hogy már nincs veszély. De ha mindenhol van csótányírtva, akkor valószínűleg nem nagyon lesz hova menniük, és elpusztul az összes!

2012. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom milyen állat ez ilyet még életemben nem láttam talán fiatalabb csótány lehet! Nem tudom.
2012. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!