Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kit hívjak, ha találtam egy...

Kit hívjak, ha találtam egy kóbór kutyát?

Figyelt kérdés

ugyértem, a misina állatmenhelyet hiába hívom, ők nem jönnek ki, nekem kéne oda vinnem az állatot. autóm nincs, és senkit nem tudnék megkérni rá.

viszont, vannak olyanok, akit ha fölhívok kijönnek és elviszik az állatot. multkor, pont láttam egy ilyet, csak én hülye nem kértem el a számukat.

szóval valaki nem tudná megadni a számukat? pécsi vagyok.

előre is köszi



2012. nov. 17. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét válasszal nem tudlak most segíteni.

Viszont azt leírám, hogy tényleg ilyen a Misina menhely, nem jönnek ki az állatért, sőt macskát be sem vesznek.

Egy olyan esetet hallottam egy mentőős ismerősömtől, hogy nekik kellett elvinni egy kutyát, mert a misinától nem akartak kijönni. Pedig pénzük van bőven.

Állatvédőket lehetne még keresni neten, autóm sajnos nekem sincs. Nézelődök én is.

2012. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a netet végig néztem, az volt az első. de semmit nem találtam.
2012. nov. 17. 12:10
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak a misinát dobja ki a net Pécsen :S
2012. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
pár hete az árkádnál láttam, egy kóbor kutyát. és valaki hívta ezeket az állatmentőket, és kijöttek egy fehér autóval. elvitték a kutyát. és multkór a hiradóban volt, hogy pécs mellett találtak pár kölyök kutyát, és hogy kimentették őket. és ugyan az a nő nyilatkozott, aki elvitte azt a kutyát, felismertem. csak a számukat nem tudom...
2012. nov. 17. 12:13
 5/20 A kérdező kommentje:
ja a misinán kívül én sem találtam semmit
2012. nov. 17. 12:13
 6/20 anonim ***** válasza:

vajon Szekszárdiak nem jönnek érte?ú

[link]

2012. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]


Harkány, Siklós, ezt találtam Baranyában.

2012. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


ők állatmentők, irj nekik

2012. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!
2012. nov. 17. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!