Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Melyik bogarat takarja a...

Melyik bogarat takarja a selymeske elnevezés?

Figyelt kérdés
Elég undorító egy állat,olyan hosszúkás,csápos,olyan,mintha a két oldala ugyanolyan lenne-szinte nem is olyan,mint egy bogár!A múlt évben tavasz-nyáron valahonnan bemásztak hozzánk,télen nem volt,pár napja megint megjelent az első!Azt mondják-gyakori a háztartásokban,de én még ilyen undorítót nem láttam házban!Egy ismerősöm mondta,hogy selymeskének hívják,de van egy más neve is-neten nem találtam róla semmit!Fura ciripelős hangot ad(NEM,NEM TÜCSÖK)ismerősőm szerint nem ad az semmilyen hangot!Dehogynem,hisz hallom!!!

#bogár #Selymeske
2013. ápr. 4. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez? [link]
2013. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De,de-ez a rémség az,köszi szépen,ügyi vagy!:)
2013. ápr. 4. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. De ez tényleg nem ad hangot, valami mást hallasz. Amúgy nem kell félni tőle, teljesen ártalmatlan, fertőzést sem terjeszt:D
2013. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták,hogy nem ad hangot,de 3napja hallottam ilyen fura ciripelőset,mint múlt tavasz-nyáron!Mondam is otthon,h na egy mocsok itt van,felkapcsoltam a lámpát,erre a plafonon mászott,a macska se vette észre,pedig mindenre ugrik ám!Akkor nálunk valamilyen mutálizálódott változat van!:)Jaj,hát a kinézete olyan fura,azért tartok tőle,nem hiába ilyen fura,olvastam,hisz már 300millió éve jelentek meg a földön!Inkább a pók,mint ezek,igaz nem bánt,de parás
2013. ápr. 6. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!