Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Latott meg valaki kullancsot...

Latott meg valaki kullancsot legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap az ablakomon nagyon mosakodott egy légy, és megneztem közelebbröl es lattam egy apro narancssarga muslicaszeru bogarat az egyik laban , aztan lecsaptam , es az apro bogar akkor lattam h bebikullancs, hasonlo tapasztalat ? En ilyet nem lattam soha

2013. jún. 1. 19:36
 1/5 HősEgér válasza:
Én nem!De biztos lehet!
2013. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Igen, gyakran látni ezt különböző rovarokon. Régen tudtam, mik azok, de már meg nem tudom mondani, viszont ha jól emlékszem, valamilyen rovaratkák. (X-atkák...)
2013. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, az egy vérengző potyautas volt. Ha tovább hagytad volan, tuti, hogy eltéríti a repülőt.
2013. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sadam87 ***** válasza:

Nem kullancs volt, mert azok gerinceseken élősködnek, hanem valamilyen más atka faj, sok van ami rovarokon élősködik, vagy azokkal szállíttatja magát. (pl. a Gamasidae családba tartozhatnak)

[link]

2013. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!