Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovartól származó...

Milyen rovartól származó csípést kaptam?

Figyelt kérdés
A bal lábamon van kb. 6 rovarcsípés a comb tájékában egymás után, míg a jobbon van 5, ebből 4 még szombatról való. A hátamon, csuklómon, hasamon van egy-egy. Mindegyik dudort egy kb. 3 cm átlójú rózsaszínné vált bőr veszi körbe, nagyon viszketnek. Én bolhára gyanakodom, de nem igazán jártam sehol, ahol elkaphattam volna, maximum apukám hozhatta volna haza. Tudniillik ha egy 'állítólag nem bolhás' macskát megsimogatok, este már össze vagyok csípve. Ugyanúgy viszket most is, és leginkább ruhaváltáskor csíp össze a dög. Már kiráztam a nadrágomat, a pizsamámat, belenéztem, semmi. Most nagyon viszketett a lábam, felhúztam a nadrágomat, és egy fekete pont esett ki onnan, 100%-ig biztos vagyok, hogy bolha. Nem tudtam azonnal megfogni, mert később kaptam észbe. Mit csinálhatnék, hogyan űzzem el?

2013. jún. 5. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni bolhairtó port, azzal be lehet szórni a ruhákat. Van otthon háziállat? Akkor vigyázni kell, hogy ne egye meg a mérget.
2013. jún. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet ágyi poloska is. Én is a bolhával tévesztettem össze őket... Nagyon nehéz észrevenni őket, és egyszeri írtás általában nem elég.
2013. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!