Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egy alomból származó...

Az egy alomból származó testvérek felnőtt korukban mennyire ismerik meg egymást? Hogyan viszonyulnak egymáshoz? Egyáltalán emlékeznek-e rá?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerik fel egymást.
2012. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bomo válasza:
22%
Azt nem tudom, hogy lány meg fiú kutyus hogyan viszonyulnak egymáshoz, viszont ha jól emlékszem az egyik rokonomtól olyan választ kaptam, hogyha egy nemből való kutyák, akkor viaskodni fognak egymással (pl.: egy nőstény kutyáért.) attól függetlenül, hogy tesók-e vagy sem. Szerintem emlékezhetnek rá, de nem tulajdonítanak akkor jelentőséget neki, mint mondjuk az embereknél.:)
2012. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
És a szülőkre emlékeznek? Legalább az anyára?
2012. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem emlékeznek. Teljesen idegenek egymásnak.
2012. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
anno volt nálunk egy kutyakiállítás+pásztorkutyáknak munkaverseny. eljött a mudim tenyésztője is, elhozta a kutyám szüleit is és megmutatta nekem is az anyukát. bemutattuk egymásnak anyát és fiát és nem volt túl barátságos a viszonyuk (a kutyám rámordult az anyjára)....szóval szerintem nem emlékeznek egymásra.
2012. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Emlékeznek, de ez a viszonyuk szempontjából nem jelent semmit.
2012. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

emlékeznek!

nekem a faluban van az anya kutyám egyik lánya és ha meg látják egymást nagyon meg örülnek egymásnak.

és ha néhány testvér össze balhézik akkor simán agresszívek.

2012. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem emlékeznek egymásra,nincs egyedi szaguk az egyes almoknak,igy egymásnak ,csak kan,illetve szuka kutya egymásnak !
2012. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekünk fél év után nem emlékezett a család egyik kutyája az apjára meg az anyjára.

De visszafele se, teljesen közömbösek voltak egymásnak úgy ismerkedtek mintha akkor találkoztak volna először.

2012. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az emberre meg a szaga miatt tudnak emlékezni?
2012. okt. 26. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!