Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudnám kiirtani a...

Nicola73 kérdése:

Hogyan tudnám kiirtani a szobámból a szárnyas hangyákat?

Figyelt kérdés
A parketta és a fal réseiből másznak elő, de mivel szárnyasok bárhol megjelenhetnek. Ma reggel se hagytak aludni. BioKill-el szoktam befújni a réseket ahonnan másznak elő, de nem használ. Akkor elpusztulnak, de minden reggel újratermelődnek ezek a dögök és repkednek szanaszéjjel.

2013. jún. 16. 08:36
 1/7 anonim válasza:

Azt olvastam, hogy az uborka héját nem szeretik.

Ahol bejönnek, oda tegyél ki egy párat.

2013. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bruce_Wayne válasza:
ismerős a szitu sajnos,én is küzdöttek velük chemotox-porszívó kombinációval.A fahéj valamelyest bevált, résekhez szórva, valamiért nem szeretik.Idén szerencsére már nem támadtak be,a felújítás miatt kisebb károkat szenvedett a kolóniájuk X)
2013. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi Bruce kiszórtam a fahéjat várom a reakciót :)
2013. jún. 16. 09:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Most a 90-es hardcore technoval kísérletezek. Azt hallottam a szárnyashangyák azt rühellik :))
2013. jún. 16. 09:54
 5/7 anonim válasza:
ecetes ronggyal töröld át az útvonaluk! 100% nem mennek többé be!
2013. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek látszat-tevékenységek, a hangyák szorgalmasan szaporodnak.Ahol szárnyas hangya van, annak fele sem tréfa.


A fészküket kellene megtalálni.Nekem tíz évbe telt, mire egy házátalakításnál kiderült honnan sunnyognak.


Szóval, figyelni a helyet, ahonnan előjönnek, és akár vakolat, akár lambéria, akár padló, azt bizony bontani kell..


Mindenhol ottvannak..csak úgy halkan szólok, hogy a hónapokig beszívott hangyaírtó sem kimondottan egészségileg javasolt szer...sőt...

Egy helyen azt csináltuk, hogy kompresszorból nagy nyomással mérget fújtunk az üregekbe, persze gázálarcban, és egy napig a környékre sem mentünk. Azóta nincs hangya.

2013. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vágd le a szárnyukat, úgy majd nem repkednek.
2013. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!