Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogár/légy (nemtudommi)...

Milyen bogár/légy (nemtudommi) csíp nagyot szürkületkor?

Figyelt kérdés
nagyon pici, de szívja a vérem, és a csípés helye véraláfutásos lesz, nagyon-nagyon viszket, és be is dagad. engem a lábfejemen csípett meg, ahol vékony a bőr, már 2 napja, de aludni sem tudok, úgy viszket...
2013. júl. 31. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg bolha? Az pici, csíp, viszket, bár egész nap, nem kell ahhoz szürkület.
2013. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem bolha! tud repülni, és napközben még nem csípett meg. (amúgy nincs állat a kertben, bolha meg csak arról jöhetne, nem?)
2013. júl. 31. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, ha repül, akkor tényleg nem bolha. Más tippem nincs.


Amúgy a bolha nemcsak az állatokon van. Nem ismerem az életmódjukat, meg hogy hol élnek, de hogy egy szimpla járdán, betonplaccon és füves területen is előfordulnak, ahol nem él háziállat, az is biztos. Tudom, mert már csipkodtak meg engem. Végülis valahonnan az állatokra is rákerül, nem a kutyán születik... És hogy hol alszanak, hol szaporodnak, passz, de hogy sok helyen ott vannak, az tuti. És hatalmasakat ugranak...

2013. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ba**od..Szunyog xDDD
2013. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hah, te milyen okos vagy, eszembe nem jutott volna!
2013. aug. 1. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy lepke szúnyog ?


[link]

2013. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát, remélem nem, de valami ilyesmi lehet!
2013. aug. 3. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan volt mint a légy csak nagyobb nem? Ha igen akkor az bögöly volt. Én találkoztam már vele szürkületkor és nem csípett hanem inkább harapott. A vénámhoz repült és láttam ahogy beleakarta tolni a szájszervét de gyorsan elhessegettem ezért nem sikerült neki. Elég durva volt.
2013. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!