Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ejtegetésre jó ez a módszer?...

Ejtegetésre jó ez a módszer? 3,90 Match bot,18-as damil, a végén egy horog és azon a csali (légy, bogár, csonti, szöcske). Ezt úsztatnám a felszínen. (Domolykó horgászata)

Figyelt kérdés
Principális-csatornán próbálnám ki domira.
2013. ápr. 25. 11:10
 1/8 gomzoli ***** válasza:
Jó! Hosszabb bot még jobb lenne, de ez is jó. A csali olyan legyen, ami nem süllyed (csonti kizárható), akár kenyérhéj is jó, de a szöcske, vagy a fekete tücsök is jó választás, de bármilyen termetesebb bogár is megteszi.
2013. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Vetttem egy mini wobblert is, van esetleg valami felkötési módszered, ami bevállt? A karikájára tegyek egy forgókapcsot, és arra a damilt, úgy jó?
2013. ápr. 25. 20:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamint úgy is gondoltam az ejtegetést nehezebb dolgoknál, hogy hungarocellgolyócskával megkönnyítem a csalit.
2013. ápr. 25. 20:33
 4/8 gomzoli ***** válasza:
A hungarocell-golyó jó ötlet! A miniwobblert én is forgókapcsos karabinerre teszem, egész pici méretűre, amit előzőleg palomar-csomóval kötök a zsinór végére. Szerintem ez a legmegbízhatóbb, legerősebb kötés erre a célra.
2013. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gomzoli ***** válasza:
Lehet kapni színes techno-pufit, avval talán még jobb lenne!
2013. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami elképesztő volt ez a mai nap! Először a rajtmaradt úszóssal próbálkoztam, nem kellett bedobnom 10-szer, rá is jött a csontira egy szép 20 centi körüli domi. :) Aztán fogtam egy bodorkát is. Spiccel volt a barátom, ő egy bodorkát fogott. Majd elmentünk a zsiliptől távolabb, felraktam a mini wobblert, vagy hatodszorra éreztem egy rántást, egyből gondoltam hogy nem akadó, de nem lett meg. Még kétszer bedobtam, aztán rákapott a szép, 20 centi feletti domi, kifogás és fotó után engedtem is vissza életem első pergetett halát. Majd még feljebb mentünk, ott feltettem egy horogra a szöcskét, de nem volt kapás sem (Ha dobáltam volna még, biztosan rákapott volna, voltam csobbanások és kiugrások). A spiccbottal viszont fogott egyet a barátom, az úszóra kapott rá amikor bedobta, majd a horogra, így lett meg. Fantasztikus volt, holnap is lenézek!
2013. ápr. 26. 21:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Én az un. WF csomóval kötöttem fel mindent, ami hasonló a palomarhoz.
2013. ápr. 26. 21:17
 8/8 gomzoli ***** válasza:
Szuper, gratulálok a sikerekhez.
2013. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!