Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Segítség, tele van a lakás...

Segítség, tele van a lakás ezekkel a bogarakkal!?

Figyelt kérdés

A lakásunk, de inkább csak az emelet tele van ezekkel:


[link]


Én eleve betegesen félek mindenféle ízeltlábútól, és hát nem valami kellemes, amikor az éjszaka közepén arra kelek fel, hogy egy ilyen pikkelyke mászik rajtam...ma is valamikor hajnali 3-kor arra keltem fel, hogy az arcomon mászott egy..és azóta valamiért állandóan olyan érzésem van, mintha valami mászna rajtam, de ha odanézek, nincs is ott semmi...szóval szerintem ez is amiatt lehet, mert már annyira félek ezektől, hogy beképzelem, hogy rajtam másznak.

Csak az a baj, hogy mint már mondtam, betegesen félek a rovaroktól, szóval ha én meglátok egyet, még a közelébe se merek menni, hogy leüssem vagy kivigyem vagy valami :S

Egyébként nem tudom, hogy kerültek a szobámba, eddig úgy tudtam, a koszos, poros helyekre mennek, de nekem pár napja volt festve a szobám, szóval mielőtt visszavittük a szobámba a bútorokat, letöröltük őket, és gyakran szoktam porszívózni is, szóval biztos nincs kosz a szobámban. De akkor miért jönnek mégis oda??

Mit csináljak?


2013. aug. 5. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy honnan jönnek, és zárd el az útjaikat. Gyanítom, hogy a padlóból másznak elő. Máskülönben a falakat be lehet gipszelni, az aljzatot pedig ki lehet egyenlíteni.
2013. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ezek csatornákból, meg vizes helyekről mászkálnak fel. Nálunk a fürdőben és a wc-ben lehet látni néha napján.

Hogy mit lehet ellene tenni, azt sajnos nem tudom :(

2013. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Egyébként azon gondolkodtam, lehet, a falból jönnek elő, mert tapétázva van a falam és a másik kérdésnél azt írták, szereti elfogyasztani a tapétaragasztót..

2013. aug. 5. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk debrecenbe a 10.en meg apámnál a kertesházba is van ilyen de általába fürdőszobába vagy nagyonritkán a csempén... csoda h rád mászik, volt h felakartam piszkálni papirra de nagyon menekülős O.o tuti nem tud ártani meg nem is akar csak jelen van, ahogy én észrevettem párásabb/ nedvesebb helyeken. lehet a friss festés miatt, érezte a nedvességet és odakeveredett :)
2013. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet :) de amúgy ezen én is csodálkoztam, hogy rámmászott, sőt nem ez volt az első ilyen eset, hogy rámmászott egy pikkelyke :S
2013. aug. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!