Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van másnak is ilyen tapasztala...

Van másnak is ilyen tapasztalata darazsakkal (okos tolvajok)?

Figyelt kérdés

Az egyik eset néhány hete történt amikor mit sem sejtve bementem a konyhába, és véletlenül belenéztem a húsleves maradékába(minden a lén kívül), valószínűleg megzavartam egy darazsat és amikor felszállt képzeljétek el, hogy egy sárgarépa darabot cipelt magával :DDD és egyenesen kirepült az ablakon, úgyhogy szerintem megjegyezte hol van :D


DE ha ezt még véletlennek gondolnátok:

ma reggel ismét a konyhába mentem. A pulton volt fólia, amivel korábban vmilyen húsféle volt letakarva. Észrevettem hogy van rajta egy darázs és a fóliát rágja(még recsegett is, és lyukak lettek rajta), mert volt rajta egy kevés maradék. Végül elhessegettem. Na és mi történt? Ismét egyenesen kirepült az ablakon. Tehát biztosan megjegyezte, hogy hol van az ablak :D


Másnak is van vmilyen hasonló tapasztalata darazsakkal?

-Bocsi a hosszúság miatt-



2013. aug. 7. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jópofa darázs lehet. :D

Még nem hallottam ilyenről. :D

2013. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán keresztezték a postagalambbal...

De komolyra fordítva, ha kétszer megjár egy utat, természetesen megjegyzi. Mint ahogy a méh is megjegyzi, hol talált nagyobb mennyiségű virágot, és nem elég, hogy visszatalál oda, de még el is táncolja a kaptárban, hogy merre kell menni.

2013. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát eddig szerencsére nem költöztek be a házba :D
2013. aug. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!