Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ilyen okos lenne...

Szerintetek ilyen okos lenne a vizsla? (bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos vizslám. Kb egy hete, mikor nagyon meleg volt megsajnáltam ahogy feküdt az ágyon, és nyűglődött ilyen melegben, és odatettem az asztali ventilátorom, és rá irányítottam. Tetszett neki, egyből el is aludt előtte. Azóta nem került elő a ventillátor, viszont most elővettem és magam elé rajtam ahogy gépezek. A kutyám az ágyon feküdt és ahogy beindíotttam elkezdett ugatni( sose szokott, nagyon ritkán, akkoris akkor ha épp a macskával harcol..:D) nemtudtam mi baja van, hogy mit akar, aztán vmiért gondoltam oda teszem neki a ventilátort, ahogy elé tettem és ment rá a hideg megnyudogott és elaludt:D szerintetek tényleg ennyire okos hogy így emlékezett egy alkalom után hogy az hűsíti és tényleg ezért ugatott? btw azóta is békésen alszik

2013. aug. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán, de ez nem fajta függő, ugyanezt másik kutya is megcsinálná...
2013. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az lehet, csak azért írtam hogy vizsla mert az enyém olyan fajta:) csak meglepődtem rajta:D
2013. aug. 5. 15:26
 3/8 A kérdező kommentje:
2013. aug. 5. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyem meg, de édes!:) Amúgy simán észbentarthatta, hogy az neki jólesett, mikor melléraktad.

Amúgy magától ment fel ebben a melegben az ágyra? Az enyém a konyhakövön fekszik, mert az hűvös, máshol nem tud meglenni. Mutass neki egy lekövezett részt, tuti jól fog esni neki odafeküdni.

2013. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
magától ment fel, kicsit lökött és még ilyen melegben is az ágyon alszik vagy a padlószőnyegen..:D pedig nyitva van az ajtóm és az előszobában hideg csempe van, de ő itt fekszik mindig körülöttem valahol:)
2013. aug. 5. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nagyon édes kutyus, tanítsd majd sok mindenre! :)
2013. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a hangját ugatta. Bár mivel elsőnek nem ugatta és mikor rá irányítottad, akkor megnyugodott, így simán lehet, hogy emlékezett rá :) Nem hülyék ők!
2013. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden ebnek megvan a maga esze. Ha ez neki tetszett akkor nyilvánvalóan megjegyzi. Mondjuk azt h 15 vagy. Te is elmész egy vízi vidámparkba. Lecsúszol egy nagyon meredek csúzdán (ami szerinted haláli menő) és elmondod mindenkinek. 10 évvel később azon veszed magad h a gyerekeidnek meséled ezt. És azóta már eltelt 10 év.
2013. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!