Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A lakás tele van kis zöld...

A lakás tele van kis zöld repülő bogarakkal. Hogy lehet őket írtani/elkergetni?

Figyelt kérdés

A lakás tele van kis zöld repülő bogarakkal. Nincs kosz, gyümölcs, semmi romlandó. Reggelre a többségük meghal, de nagyon sokat kell takaítani ezeket.

Mit lehet tenni hogy ne legyenek ilyen rovarok a lakásban?


köszönöm



2013. aug. 8. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:

- délután befújni a szobát, szekrények mögött is szúnyogirtóval.

- felfüggeszteni ragadós légyfogót a röpútjukba

2013. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%

Nem rosz, nem gondoltam volna h ezt a kérdést találom ezen a fórumon. Édesapám is epp most panaszkodott róla, még az autója is 'tele' van velük:) konyhaban a tüzhely kerámiafelülete is, mit esznek azon?

Azt hiszem ez 35 év ittlakással együtt is igencsak extrem eset, nyilvan összefüggésben az extrem klimatikus körülenyekkel - nesztek itt a klimaváltozás.


Szoval meglepödek, ha valaki tudna ezzel valamit kezdeni, tul kicsik, tul zöldek... ja tudom már, hívd fel a Schiffert ;p


(nna, jöhet a lepontozás...)

2013. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Fúh nálunk is jönnek be ilyen zöld bogarak. Bár nálunk nem olyan kicsik lehet nem azonos. Nem tudom milyen helyen laktok, de az első leírta kb. mit tehettek. Nálam szerintem a zöld falra és a fényre jönnek:D!


Utolsó, hogy lehet valaki 96%-os?:)?

2013. aug. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
most regisztrált, pár választ adott, ritkán használja
2013. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
2es voltam,bocs ez OFF, 3askatol kérdés: mi a különleges a 96%ön? Sok, vagy túl kicsi a különbség...? Inkább arra vagyok nagyon büszke, h a kérdésre adott válasz és a totál % ugyanazokbol a szamjegyekbol áll !!! Végre vmit elértem az életben - igaz, nemrég regisztraltam, és igyekszem kimeritoen válaszolni arra amiről sokat tudok... Nna ez nem az, ugyhogy csa!-)
2013. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nálam épp tegnap voltak. A plafon olyan volt mint egy mező. Este fél 10-től éjfélig porszívóztam a plafont. De így is maradt. Na, akkor jött a raid, ami után, csak úgy sepertem a hullákat. Eddig még egyetlen egy darab sem jött be...
2013. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 John Do'oh válasza:
Ó meghalnak ezek maguktòl is 1nap alatt, csak mindig ùjabbak jönnek be.
2013. aug. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérd meg őket szépen hogy menjenek el
2013. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!