Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik ezek a bogarak?

Mik ezek a bogarak?

Figyelt kérdés

Mostanában valahogy mindig ezeket látom, vagy magamon, vagy magam körül:

[link]

Ma például ugyanilyen narancssárgát láttam a tányéromban!


2013. aug. 22. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ó, hát ha csak két db kis bogárka volt akkor nincs gond. És az is biztos, hogy nem belőled másznak ki és az is biztos, hogy nem a bablevesedre fáj a csápja. Egyébként ezek a kis büdös dögök mindenhol ott vannak. Tudnád nálunk mennyi van, kertes házba. Én nem szeretem őket, de nem is bántom, ha meglátom inkább odébb megyek, hagyom hogy ő haladjon tovább. Persze, ami olyan azt írtom a házba.
2013. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ugyanilyen bogarak vannak nálad is?
2013. aug. 22. 16:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon sok féle bogár van. Ugyan úgy, mint bárhol máshol. Már kezdem őket megszokni. Volt zsizsik is, de azt igazándiból az ember cipeli be a lakásba élelmiszerrel, meg persze a "régi cuccokból" is képesek kikelni. A házban sok pókocska van. Régen rettegtem tőlük. De meglehet szokni.
2013. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!