Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy nagy fekete pók több,...

Egy nagy fekete pók több, mint 4 napja lóg a plafonról egy pókfonálon a fürdőben, mi lehet az oka ennek, miért nem vadászik, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Őszintén pókfóbiám van, irtózom a pókoktól, mindig óvatosan megyek be a fürdőbe, megnézem, hogy ott van-e még, nehogy meglepjen azzal, hogy elém kerül a semmiből, mert szívinfarktust kapok. Azonban elkezdtem vamalemennyire tisztelni őket, mióta megjelent pár vérszívó bogár a lakásban, pedig takarítunk, gondoltam nem is lenne rossz ha a pók rendet tenne köztük, de ezt mintha hibernálva lenne, mintha a Mars-utazásra készítené fel magát. Egyébként él még, mert mikor megfújtam akkor mozgott, reagált rá, csak maradt lógva a fürdőben.
2013. szept. 2. 05:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
El meg a pok. Azert nem akartam megolni meg, hatha "elkergeti" a tobbi bogarat, ami idetevedt, de ez csak log a falon, neha mozog, de nem igazan csinal semmit.
2013. szept. 2. 10:25
 12/17 anonim ***** válasza:
Szedd le a porszívóval...
2013. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
lehet lazul.vagy be van kábulva a légyirtotol.
2013. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban fóbiád lenne tőle, akkor nem pókot tartanál arra, hogy elkergesse a kisebb bogarakat, hanem azonnal leszednéd.
2013. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, kérdező, a pókháló bonyolult dolog, nem lehet csak úgy hübelebalázs módra elkészíteni. A te pókod nyilván hímnemű, gondolkodik, tervez, érveket és ellenérveket ütköztet, mielőtt nekilátna nagy műnek. Ne siettesd, majd elkészül.
2013. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
öld meg... vidd onnan... hogy tudod azt négy napig elviselni? :O
2013. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha a lábai egy ponton érintkeznek, akkor az csak a pók bőre. soha nem mozdul meg? különben meg nem értem hogyan tudnak náhányan ennyire irtózni a pókoktól. én szeretem őket. a szobám egyik sarkában van egy farkaspók (tudjátok, ami barlangot sző magának) néha fogok neki éjjeli lepkét.
2016. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!