Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótánytenyésztéssel kapcsolat...

Csótánytenyésztéssel kapcsolatos felvilágosítást kaphatnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék a szakállas agámáimnak csótányokat tenyészteni, de olyan sok fajta van, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb. Egy kezdőnek mit ajánlanátok? Szerintem olyan faj lenne a legjobb, ami nem tud felmászni az üvegen, meg jobban bírja a szárazságot. Mi az, hogy adult meg subadult? Mekkora mennyiséggel lenne a legjobb kezdeni?

2013. dec. 11. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

[link]


A facebook-on ilyen néven van csoport is,szívesen segítenek.

2013. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a legjobb kezdés a Blaptica dubia lenne. Nem mászik üvegen és elég igénytelen is.

Az adultak a felnőtt, ivarérett állatok.


Tenyészteni nagyon egyszerű őket. Elég ha veszel egy nagy ikeás dobozt abba teszel tojástartókat, beleteszed a csótányokat és néha megeteted őket.


Kezdeni annyival, amennyivel akarsz ha többet veszel előbb elkezdhetsz etetni velük, meg ugye az is idő mire elkezdenek szaporodni, meg mire felnőnek az állatok.


A Csótányvilágot én is ajánlom nagyon jó kis oldal.

2013. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mindegyik fajnak kell némi párásítás,úgyhogy nem szabad hagyni,hogy teljesen kiszáradjon majd a helyük!
2013. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!