Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Botsáskám túlélheti? Többi lent.

Botsáskám túlélheti? Többi lent.

Figyelt kérdés

(Azóta javítottam a környezetükön.)Bengáli, majdnem kifejlett. Első két lába és hátsó két lába beszakadt vedlés közben de a középső kettő megvan. 3. napja etetem úgy, hogy megfogom finoman a középső lábai mögött, felemelem és a szájához rakom a vízbemártott levelet, így naponta megeszik fél-egy egész közepes méretű csipkelevelet és iszik is közben. Tegyük fel hogy túléli a következő vedlésig. Ugye lábvesztés utáni 2. vedléskor nől ki a lábuk teljesen. Szóval a kérdéseim:

1. A lábvesztés utáni első vedléskor tudok neki valahogy segíteni?

2. Mivel nem tud felmászni sehova 2 lábbal, "el tud indulni" nála a vedlés hason fekve?



2014. jan. 13. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, nem fog tudni levedleni. Mennyi idős, mekkora az állat? Mivel nem tud fellógaszkodni, bele fog szorulni a vedlésbe sajnos.
2014. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nagy, max 2 vedlése lenne még. Nem lehet valahogy segíteni neki amikor vedlik?
2014. jan. 14. 18:03
 3/5 Jeanne d' Arc ***** válasza:
Mind a kettő elképzelhető hogy Igen
2014. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne, hogy mi lett a 2 lábúval: minden másnap megfogtam és úgy etettem, itattam, egy 2 lábú botsáskához képest elég eleven volt. Tegnapelőttről tegnapra lerakott 14!!! petét. Ma már nem mozog szegény, szerintem meghalt. Elég sokáig húzta 2 lábbal.
2014. febr. 13. 20:53
 5/5 maci2000 ***** válasza:
R.I.P botsáska , ő volt az aki nem adta fel , s kitartott addig még anyai mivoltát meg nem mutatta. Majd békésen távozott a másvilágra . RÉSZVÉTEM !
2015. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!