Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha egy pók meghalt fent tud...

Orsica kérdése:

Ha egy pók meghalt fent tud maradni a falon?

Figyelt kérdés
A pók a szobám két falának a találkozásában van. Lefújtam közelről dezodorral de nem reagált a porszívót nem merem használni mert anyáék már alszanak. És pont az ágyam felt van nem merem megkockáztatni hogy egy könyvel leütöm mert félek hogy beesik az ágyam mögé. Aki még fent van kérem segítsen de hamar :(.

2014. jan. 27. 01:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyugtasson meg a tudat, hogy nem én pontoztalak le, nem szokásom. Én csak szófosóztam.
2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát kösz, de ez még inkább elszomorító, mert akkor nem elég, hogy volt egy ember aki beszólt, a többi meg még hülyébb, mert lepontozott egy normális választ. :D

Na de hát ez van, én jól vagyok, a kérdezőnek is segítettem valamennyit, más nem annyira számít.

2014. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!