Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az állatvédők ezen miért nem...

Az állatvédők ezen miért nem akadnak ki?

Figyelt kérdés

Ott vannak azok a szerencsétlen szúnyogok ill legyek. Minden ember öli őket. Ha meglátja agyoncsapja. Este ha zümmög akkor csap egyet a kezével. Olyankor akár kokoly sérülést okozhat az állatnak, aki csak szenved utánna.

Szal miért nézik ezeket semmibe? Ezek nem is számítanak? Felháborító nem, hogy ennyire szelektálnak? Bezzeg a békát az úton ölbe átviszik ha kell. :)



2014. jan. 28. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
9# Nem azt mondtam, hogy érzi, tudom, hogy az idegek miatt van a rángás Teee :-D
2014. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a rovarok nem éreznek fájdalmat - tanultam megint valamit. Az iskolában szerintem mesélhetnének erről, mert ez tényleg érdekes. Egyrészt mert a fájdalom nálunk embereknél egy védelmi reakció is. Ha nem éreznénk fájdalmat, nem tudnánk, hogy baj van, megbetegednénk, meghalnánk. A rovaroknál a menekülés a veszély elől nem a fájdalom miatt lehet ezek szerint, hanem a haláltól való félelem és menekülés miatt (persze csak ösztönösen és nem tudatosan) a természet rendje szerint. Azt viszont figyelemreméltónak tartom, hogyha a fájdalmat egy bizonyos agyi folyamathoz kötjük és ezzel kizárjuk a rovarokat és az alacsony rendűeket a fájdalomérzetből, akkor miért nem zárjuk ki automatikusan a növényeket is? Nekik sincs agyuk. Viszont ha feltételezzük, hogy ők érezhetnek fájdalmat, csak mi ezt nem tudjuk bizonyítani, mérni, stb. akkor a rovarokat sem zárhatjuk ki.
2014. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
58%
mmer kártékony Teeeeeeee szunyok meg légy nagyon sok betegséget hord magával malária meg sárga láz sok dolgot jobb ez igy
2014. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi debil. Védjétek csak a szúnyogokat, hisz annyira fontosak azok nekünk. A madarak is milyen kegyetelenek, mert megeszik a rovarokat, nem? Mi ugyanúgy a természet részei vagyunk nagyokosok. Nem ezeket az állatokat kell védeni, hanem azokat, amelyikek a kihalás szélén állnak! Szerintem a kérdező is valami panelproli lehet... xD
2019. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
2020. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2020. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!