Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Elobb lattam a kertben egy...

Elobb lattam a kertben egy bogarat/rovart, amit eddig meg soha. Erdekelne, hogy mi lehetett. A helyszin Del-Pest, kertvaros. Van otletetek?

Figyelt kérdés

Amikor meglattam, messzirol azt hittem, hogy szender. Amikor kozelebb jott, es eleg kozel le is szallt mellettem, lattam, hogy valami egeszen mas. Vastagsagra kb olyan, mint a szender, de dupla szarnya van, atlatszo, mint a szitakotonek. Leginkabb orias szitakotore hasonlitott. Sajnos nem tudtam lefenykepezni, elrepult, majd par pillanat mulva uldozobe vette elobb egy vereb, majd egy rigo is, es vegul a vereb kapta el.

(Angol billentyuzetem van, azert nincsenek ekezeteim, bocsanat erte.)


2014. jún. 11. 18:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szia én fotót is csináltam egy ilyen kis rovarról én se tudtam mi de nem szitakötő az biztos amit én fogtam az kb 6-9 cm volt
2014. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!