Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókfóbia, ki tud ezen segíteni?

Pókfóbia, ki tud ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Anyukám hihetetlenül retteg a pókoktól, és már nagyon szeretnék rajta valahogy segíteni. Sajnos az ilyen otthoni módszerek nem jöhetnek szóba, a hozzászoktatás, stb., teljesen elzárkózik tőlük. Az lenne (szerintem)az egyetlen megoldás, ha elvinnénk valakihez, vagy valami 'kurzusra', és ott nem tudna ellenkezni, stb. (És egy ilyenbe ő is belemenne, mondta is.)

Szóval az lenne a fő kérdés, hogy van-e egyáltalán erre lehetőség, illetve szívesen fogadnék egyéb ötleteket tanácsokat.

Előre is köszönöm a segítséget. :)



2014. júl. 6. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

-.- Na már most. Én rettenetesen félek a gilisztáktól, és a hernyóktól/kukacoktól.

Ha meglátom őket kb visítok és kb szívrohamot kapnék ha velük kéne egy szobában még csak tartózkodnom is.

Szóval.. nem tudom,hogy miért kell ezt annyira erőltetni,kerülni könnyebb őket:D

2014. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azokat lehet, de kint élni az erdő szélén, anélkül, hogy ne találkoznál velük, elég nehéz. :S

Ráadásul a házban is folyton fel-felbukkannak, különböző méretű, formájú jószágok.

2014. júl. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!