Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nem hagynak aludni! Szunyoggggg?

Puszti laura kérdése:

Nem hagynak aludni! Szunyoggggg?

Figyelt kérdés
Helo!!!Eleg rosszul alszom nyaron, mert a szunyogok megoritenek.Mar osszesen 5 nem 6 helyen megvagyok csipva,nem tudok mit csinalni.Hallottam hogy kinem alljak a vaniliat, hat vettem a boltban par vaniliaszalat meg vanilia kivonatot.Hat NEM VALLT BE.Kiborulok

#dundi2013t
2014. aug. 22. 15:12
 1/9 anonim válasza:
Próbáld ki a raid-et! :)
2014. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lapkás, vagy folyadékos elektromos szúnyogriasztó a te barátod!
2014. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam szúnyogháló van most már minden ablakon, az elég hatásos ellenük, idén nem is nagyon láttam szúnyogot szerencsére. Mondjuk másféle rovarok, ilyen kis szarok bejönnek a réseknél, szúnyogháló oldalánál így is, amik szintén idegesítőek, amikor már nagyon sok van belőlük a szobában, de azok legalább nem csípnek.
2014. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

raid .

De ha csepegtetsz vért a légypapírra az is megfogja

vicces de hatásos

2014. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy chemotox
2014. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a konnektorba dugós folyadékos szúnyogriasztó vagy irtó bejött. Talán raid volt, minden esetre mikor bedugtam egy órán belül az összes bent lévő szúnyog eltűnt.
2014. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Vape elektromos szúnyogírtóm van vagy 10 éve, csak lapokat kell venni bele minden nyáron, egy szúnyog sem jön be, illetve ha betéved, akkor 1 percen belül eltünik, így engem nem csípnek a szúnyogok, ajánlom neked is. Amikor bedugom a konnektorba 1-2 percig elég intenzív szaga van, de egy idő után már nem érzem annyira, viszont az, hogy nem csipkednek össze, megér egy kis büdöset szagolni pár percig.
2014. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha muskátlit teszel az ablakba attól se mennek be a házba.

És hallottam olyat is, hogy ha citrom levével bekened magad nem csipnek.csak egy kicsit ragacsos de ha nagyon eleged van nem szamit.

2014. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek tudom hogy a raid jo de ahhoz kell a zsozso
2014. aug. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!