Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ugye ilyen rovar nincs Magyaro...

Ugye ilyen rovar nincs Magyarországon?

Figyelt kérdés

a nagyi mesélt egy veszélyes atkáról, már megkérdeztem de senki sem válaszolt eddig.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


2014. szept. 12. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hóatka? Poratkáról már hallottam, de hóatkáról még nem, talán ez is ilyen szülői/nagyszülői rémisztgetés, hogy valamit nem tegyél meg, amit ők nem látnak jónak.
2014. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkorunkban marokszámra ettük a havat, senkit nem ért utól a hóatka. :-)
2014. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hú akkor jó, nem tudom minek kell hazudni. koszi
2014. szept. 12. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
nem létezik hóatka, megfagynának, a legtöbb rovar télen hibernálódik, nem mozognak, nem melegvérűek tehát nem tudnak életben maradni hibernálódás nélkül, a hóatka egy kitaláció nem létező élőlény
2014. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó megnyugodtam bár ideges lettem a nagyira. Nem tudom hogy leckéztesem meg szerintem bekenem erőspaprikával a protkóját vagy a vécepapírt
2014. szept. 12. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megleckéztetni, fogtündér sincsen, mégis sok szülő ezzel eteti a gyerekét. :-)
2014. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne leckéztesd meg, inkább örülj neki h legalább van nagyid. :)
2014. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj pesrze ok, elhiszem, nem fogok én leckéztetni de tugyátok milyen rossz volt pl amikor még csak 6 éves voltam és azt is bevettem amikor azt monták hogy ha túl eleven vagyok este átjön a félszemű és elvisz (a lábamnál fogva kihúz az ágyból). Amúgy nem is lakott ott senki de akkor azt mondták azér nincs járkálás mer olyan ronda hogy ki sem mer mozdulni és csak éjszaka "gyűjti be a gyerekeket". És még az ablakom alatt matatak sokszor. Komolyan mondom a felnőttek hülyébbek mint a gyerekek .
2014. szept. 13. 13:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg pl.olyat is mondtak hogy ha karácsonykor ha rossz vagyok akkor 24én nem a Jézuska jön el és hozza az ajándékot hanem JÉZUS, de akkor ő forgószéllel jön, nagy fény, betörik az ablaküveg és tönkremegy a viharban a lakás és mély mennydörgő hangja lesz és ő nagyon ideges lesz
2014. szept. 13. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok szülő és nevelő ilyenekkel traktálja szegény gyerekeket, zsákos ember és társai, azután sérült felnőttek lesznek, pszichés zavarokkal. Nagyobbik fiamnak az óvodában mondta az "óvónő", hogy autóval jön majd a Télapó és őt el fogja vinni, mert rossz volt, szegény még akkor is remegett amikor érte mentem.
2014. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!