Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szerintetek melyik a legerőseb...

Szerintetek melyik a legerősebb hazai rovar, ízeltlábú?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit hülye kérdés,de nem szívesen próbálnám ki humánus okokból. Tehát szerintetek melyik rovar vagy pók féle lenne az aki 1 vs 1 harcba akármelyiket lenyomná ? Én a nőstény imádkozó sáskára vagy a cselőpókra tippelek.

2014. szept. 14. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
itt Magyarországon vagy akár hol a világon? mer ha itt akkor a darázspókra tippelek
2014. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen itt Magyarországon :)

Miért pont a darázspók ? A csípése miatt ?

2014. szept. 14. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, szomszédomban lakik egy gyerek aki néha egy ládában összegyűjt 1-1 pókot hogy "verekedtesse" őket és azt mondja hogy mindig a darázspók nyer mert ha keresztespókkal vagy akár mi másik pókkal verekedteti mindig az győz.

Még azt is mondta hogy fajtásukra nem támad mer két ugyan olyan pókot is próbált de nem csináltak semmit.

Volt olyan amikor négyet verekedtetett és a két darázspók meg összefogott.

Én ezt a verekedtetést eléggé nem szeretem de ő ezt mondta nekem meg már mutatott is egyet kettőt.

De már nagyon rég nem csinálta szerencsére :)

2014. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RobiRey ***** válasza:
Ha rovar akkor bele tartoznak a bogarak is. Azt gondolom ,hogy a Lucanus Cervus az az nagy szarvasbogár mindenféle képben a legerősebb. Látványos harcot még két imádkozósáska közt is lehet látni azok nagyon agresszívak de azokat a szarvasbogár áprítaná. Szarvasbogár ellen csak egy másik szarvasbogárnak lenne eséje. Persze az egzotikus rovarokat ne vegyük figyelembe. Amúgy ez a rovar harc nagy biznisz a távol keleten.
2014. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen láttam japán videókat ahol tevepókok,sáskák,giga lódarazsak meg ilyenek verekedtek. Nagyon látványos a küzdelem.
2014. szept. 14. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!