Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók van a kamránkban,...

Milyen pók van a kamránkban, hogyan lehetne kiirtani?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki alkatra, mint a fekete özvegy, csak ez nem fényes fekete, hanem szürkés, barna.Szabálytalan hálót sző, nem nagyon hagyja el a helyét.Amíg csak egy volt, nem nagyon zavart, de most már kezdenek elszaporodni és kerülgetni kell őket.Nem tudom, hogy irtsam ki, hogy tessékeljem ki őket?

Hozzányúlni nem merek, ha seprűvel próbálnám leszedni, elszaladna.Méreggel sem merem lefújni, mert kamra, nem szeretném, ha élelmiszerre menne a permet.

Milyen pók lehet ez?Hogy szabaduljak meg tőle?


2014. szept. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Porszivoval,mert ha csak a halot szeded le nem er semmit,de a porszivo mindent visz.En is iszonyodom tölük.
2014. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *Victorique* ***** válasza:

Elején kellett volna leütni, amikor még csak egy volt...

Terítsd le a cuccokat a kamrában és úgy fújd le a betolakodókat. Mást nem tudok sajna, én el szoktam menekülni és megkérek egy nálam sokkal bátrabb embert :$ :D

2014. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne bántsd!Gyufásdobozba belerakod és kiviszed.
2014. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: próbáld meg gyufásdobozba befogni, és kiengedni a szabadba.

Én is irtózóm a póktól, de volt hogy megtettem. De igaz ami igaz, mást szoktam megkérni hogy távolítsa el a jószágot.

Szerintem azért csak próbáld meg a seprűs módszert. Valahogyan tekerd körbe a hálójával együtt, és rohanj ki vele a házból.

Ez a legjobb módszer, ha nem akarja valaki megölni a pókot, aki végül is ártatlan (mert biztos hogy nem fekete özvegy. Szerintem valami kersztes féle lehet).

2014. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!Nem keresztes, mert egy idő után megáll a fejlődésben és nem nő borsó nagyságnál tovább, de nekem így is sok!

Gyufásdobozba nem merem befogni, mert abból azonnal kimászna, bizonyára egyenest a kezemre,én meg szívrohamban elpusztulnék.

Úgy néz ki, marad a porszívó.De abban vajon megdöglik, vagy kimászik belőle?Ha túlélik, az baj lenne, mert a szekrényben tároljuk a porszívót..

2014. szept. 17. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalam nem szoktak kimaszni,de jobb ha kidobod a porzsakot,ha ennyire felsz tölük.
2014. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 maúúú! válasza:
nem tudom a fajnevet, ezek kintről mennek be, sötét helyet szeretnek, éjszaka aktívak. megoldás az is, ha jól zár az ajtó, ablak.
2014. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális: nagy befőttes üveg + karton lap. Hasonló elven működik mint a gyufás skatulya.

Esetleg seprű + valaki, aki kinyitja neked az ajtót + gyors sprint.

2014. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!