Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Poloska lehet-e vagy valami más?

Poloska lehet-e vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok minden reggel meg csíp valami, tovább nem bírtam és gondoltam hogy át megyek a másik szobába(FÉMES), ott nem csíptek meg, de egyszer, anyám látot egy kis barna színű bogarat ami gyorsan ment, sajnos nem tudta megfogni a zsebkendőbe ez este volt

és én arra gyanakszom hogy, poloska lehet, Gőzölésél ki lehet őket irtani már mint minden héten át gőzölném a lakást, a ruhákat,ágynemű stb. 60 fokon mosnám, és akkor eltakarodnának ezek a mocskos dögök



2014. szept. 22. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű hogy az lesz..nézzétek meg képek háta mögött is egyik kedvenc rejtekhelyük.Ha a lepön vérfoltok vannak,akkor tuti.Ha biztosra szertnél menni a kiirtással kapcsolatban,ahhoz hogy megteszed e óvintézkedéseket(gőzőlés,60 foks mosás stb)mellé mégj hívj megbízható szakembert is..mert nagyon nehéz a kirtásuk,és ezek nem csak ruhákba de mindenhova bebujnak pl.ujsag,könyv,elektronikus eszközökbe is,képek háta mögé,ágyba stb
2014. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok lepedőt akartam írni
2014. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Poloska, az barna és gyorsan megy. Csak gőzöléssel nem sokra mész, előszőr ki kell hívni egy rovarrtót, aki minden alaposan lepermetez, mert a legkisebb résekben bújnak meg, ahová el sem érsz, függönykarnistól a szegélylécig, ágy és szekrény alatt, parkettában, tapéta alatt, bárhol lehetnek.
2014. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!